بلاگز

جریانی تلاش می‌کند تا اصلاح‌طلبان درون مجلس را برابر هم قرار دهد / میرزایی

یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: به نظر می رسد جریانی درصدد است ما را در مجلس برابر هم قرار دهد تا با استفاده از خودمان جریان اصلاح طلب مجلس را تضعیف ک..

ادامه مطلب

صالحی بر خوداتکایی در ساخت سوخت نیروگاهی تاکید کرد

رییس شرکت انرژی اتمی راجع به ساخت سوخت واحدهای تازه نیروگاه بوشهر گفت: ما نیاز نداریم در ساخت سوخت خودکفا باشیم ولی باید خوداتکا باشیم تا اگر روزی مورد تح..

ادامه مطلب

برای چیزی عذرخواهی نمی‌کنیم/ سامانه‌های تاد را زیاد کردن نمی‌دهیم ، کره جنوبی

وزیر امور خارجه کره جنوبی گفت، دولت این کشور به دنبال زیاد کردن استقرار سامانه‌های دفاع موشکی تاد نیست. کره جنوبی:برای چیزی عذرخواهی نمی کنی..

ادامه مطلب

صدور کیفرخواست جهت یکی ازمتهمان گروه امیرمنصورآریا / دادستان تهران

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران از صدور کیفرخواست جهت یکی از متهمان پرونده گروه امیر منصور آریا خبرداد. دادستان تهران:صدور کیفرخواست جهت..

ادامه مطلب

تصویر العمل سخنگوی وزارت خارجه مصر به سخنان بهرام قاسمی

به گزارش ایسنا، به نقل از هافینگتون پست، احمد ابوزید سخنگوی وزارت خارجه مصر در تصویر العمل به سخنان دیروز (دوشنبه) بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه کشورما..

ادامه مطلب

دوره‌ی خسته‌ کننده‌ای داشتیم/ پرسپولیس کار خاصی انجام نداد ، برانکو/ دایی

به گزارش ایسنا، تیم های پرسپولیس و سایپا در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر صفر سرخ پوشان به آخر ..

ادامه مطلب

گفت و گو با «محمود شهریاری»، رکورددار ممنوع الکاری

انتقاد تند محمود شهریاری از رویه جذب بازیگران جهت اجرای برنامه ها. این مجری با سابقه در گفتگو با ما، دلایل مخالفت خود را توضیح داده هست. او همچنین نظرش ..

ادامه مطلب

اقلیت زرتشتی از حقوق شهروندی برخوردارند/ دنبال کارها اثربخش جهت حل این عنوان هستیم ، سخنگوی دولت

سخنگوی دولت با اشاره به جلسه امروز شورای اجتماعی کشور به ریاست رییس جمهور، گفت: در این جلسه مباحث متفاوت جهت کم کردن آسیب های اجتماعی بررسی شد. ..

ادامه مطلب

پوتین با رهبری و رئیس‌جمهور کشور عزیزمان ایران دیدار خواهد کرد / کرملین

کاخ کرملین اعلام کرد: رئیس‌جمهور روسیه در جریان سفرش به پایتخت کشور عزیزمان ایران با رهبر معظم کشور عزیزمان ایران و رئیس‌جمهور این کشور دیدار خواهد ک..

ادامه مطلب

زن پاکستانی با نقشه قتل همسرش ۱۳ نفر را کشت!

یک زن پاکستانی که قصد داشت جان همسر خود را با شیر آلوده بگیرد به قتل ۱۳ عضو خانواده متهم و بازداشت شد.  زن پاکستانی با نقشه قتل همسرش ..

ادامه مطلب