بلاگز

راکتور هسته‌ای کره شمالی جان ۱۰۰ میلیون نفر را ترساندن می‌کند / تلگراف

نبود استانداردهای ایمنی و نگهداری و همچنین سرباز زدن کره شمالی از اجرای پروتکل‌های ایمنی و امنیتی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی (IAEA) نگرانی‌ها از بروز ی..

ادامه مطلب

انگیزه ذوب آهن جهت نایب قهرمانی کار ما را سخت می‌کند / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید بدانیم که ذوب آهن جهت کسب عنوان دومی در جدول می‌جنگد و مایل است که سال آینده در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد و این کار ما ر ..

ادامه مطلب

قدرت نمایی گرگ ها جهت لیورپول قبل از سفر به انگلیس ، برتری رم برابر اسپال ته‌جدولی

جالوروسی با یک برد خارج از منزل قاطع، مهیای سفر به منزل حریفش در لیگ قهرمانان اروپا شد. برتری رم برابر اسپال ته جدولی/ قدرت نمایی گرگ ها جه..

ادامه مطلب

ارائه درخواست اعاده دادرسی در پرونده «حمید بقایی»

مهران عبدالله پور در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به اینکه ما معتقدیم هیچ کدام از اعمال ارتکابی نسبت داده شده است به آقای بقایی جرم نبوده هست، ام..

ادامه مطلب

تصویر العمل رسول صدرعاملی به موضع‌گیری راجع به داوران فجر سی و ششم

رسول صدرعاملی در تصویر العمل به صحبت‌های حبیب کاوش گفت: «همه ما براساس آنچه بر روی پرده سینما باقی مانده قضاوت می‌شویم نه بیانیه‌ها!»  ..

ادامه مطلب

اظهار نظر عجیب سرمربی سپاهان

به گزارش خبرآنلاین؛ منصور ابراهیم زاده سرمربی سپاهان جهت اینکه نشان دهد اوضاع در این کلوب چقدر بحرانی هست، در تازه ترین مصاحبه خود گفته هیچکس حاضر نبود سر..

ادامه مطلب

انتفاد بازیگر فیلم تازه اصغر فرهادی از واکنش‌ها شوکه‌کننده با کارگردان مشهور

خاویر باردم که در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» به کارگردانی وودی آلن بازی کرده بود، از این کارگردان دفاع کرد و برخورد دیگر بازیگران با او را شوکه‌کننده ت..

ادامه مطلب

زیاد کردن حقوق محرمانه‌ نداریم/ مجلس زمینه از بین بردن هرگونه تبعیض در پرداخت‌ها را فراهم کند ، نوبخت

سخنگوی دولت گفت: اصلاحیه قانون مدیریت خدمات کشوری از سوی دولت به مجلس ارسال شده است است و مجلس در حال بررسی این اصلاحیه‌هاست. امیدواریم مجلس به بررسی ..

ادامه مطلب

عکس) ، قاتل مدیر شبکه جم دستگیر شد+ او یک مرد ایرانی است (

در روز قتل وی یک خودروی جیپ مسیر خودروی لوکس کریمیان را بریده و با متوقف کردن آن، دو فرد نقابدار مسلح به سوی وی و شریک کویتی‌ اش شلیک کرده‌اند. ..

ادامه مطلب

اعتصاب بازاریان بانه و بسته شدن بازار/ تجار بانه خواستار تخفیف ۵۰ درصدی گمرک ه

میرزایی با اشاره به اعتصاب بازاریان بانه و بسته شدن بازار این شهر، گفت: بازارهای سقز و مریوان امروز فعال بوده و در حال حاضر تنها بازار شهرستان بانه تعطی..

ادامه مطلب