بلاگز

دستور فیلترینگ خبر رسان تلگرام مورد نیاز الاجراست / شورای عالی فضای مجازی

محمد حسین پور مدیر روابط عمومی شورای عالی اینترنت در گفت وگو با فناوران گفت: فیلتر خبر رسان تلگرام براساس دستور قضایی کاملا قانونی است و باید براساس..

ادامه مطلب

دستور قضایی مسدودسازی خبر رسان تلگرام صادر شد

به گزارش ایسنا، متن این دستور که از سوی بازپرس شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه پایتخت کشور عزیزمان ایران صادر شده، به شرح زیر است: دستور قضایی..

ادامه مطلب

تصویر العمل کوبنده باران کوثری به اضهارات«رائفی‌پور» در دفاع از «مهدوی‌کیا» و «باقری»

به گزارش سرپوش، در میان تمام تصویر العمل ها به بیانات رائفی پور در رابطه با مهدی مهدوی کیا و کریم باقری، تصویر العمل باران کوثری را می توان از همه تندتر و ..

ادامه مطلب

نماینده کشور عزیزمان ایران یا اسپانیا در اسکار؟ , «همه می‌دانند» اصغر فرهادی

برخلاف دیگر بخش‌های اسکار، در بخش فیلم خارجی‌، فیلم‌ها جهت این‌که در این مسابقه شرکت داده شوند، الزامی به اکران‌شدن در آمریکا ندارند. «هم..

ادامه مطلب

حمله‌ انتحاری در قندهار ۱۱ دانش آموز را کشت

همزمان با انفجارهای کابل، در حمله‌ انتحاری در ولایت قندهارِ افغانستان، ۱۱ دانش آموز کشته و ۱۶ نفر زخمی شدند. حمله انتحاری در قندهار ۱۱ دانش آم..

ادامه مطلب

تشکیل شوراها افتخاری جهت دولت اصلاحات است / عارف

رئیس مجمع نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر احزاب سیاسی درشوراها به دنبال مطامع خود باشند، شورا را به بن بست می کشانند و به رویه مهم شورا ضربه ..

ادامه مطلب

به ترامپ نوبل صلح دهید! / رئیس‌جمهوری‌ کره‌جنوبی

رئیس‌جمهوری کره‌ جنوبی اعلام کرد که از نظر او، دونالد ترامپ به خاطر تلاش‌هایش در جهت حل بحران کره شمالی و متوقف کردن برنامه هسته‌ای این کشور شایستگی ..

ادامه مطلب

تاکید مکرون و پوتین بر حفظ و اجرای کامل برجام

کاخ کرملین اعلام کرد روسای جمهور روسیه و فرانسه در یک گفت‌وگوی تلفنی بر لزوم اجرای کامل و حفظ برنامه جامع اقدام یکسان تاکید کردند. تاکید مک..

ادامه مطلب

انباشت تقاضای مطلق در بازار مسکن

آمار خرید و فروش مسکن در فروردین ماه ۱۳۹۷ حاکی از آن است بعد از دو سال که شرایط پیش‌رونق مسکن فراهم شده است بود، مجددا معاملات به سطح سال ۱۳۹۴ رسیده است. ..

ادامه مطلب

اجرای ارشادی طرح تازه تا ۳۱ اردیبهشت ، افزایش ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با تشریح شرح اجرای طرح تازه ترافیک در پایتخت کشور عزیزمان ایران از زیاد کردن دو ساعته وقت ..

ادامه مطلب