بلاگز

روایت خانواده‌ معدنچیان از اتفاق آزادشهر

سه روز از تراژدی تلخ یورت زمستان می‌گذرد. تراژدی که معدنچیان آزادشهر در ٩٠ کیلومتری گرگان مرکز استان گلستان در عمق ١٨٠٠ متری زمین محبوس شدند.  ..

ادامه مطلب

رئیسی در مناظره تند شد تا دیده شود/ کرباسچی

غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب عاملان اعتقاد است حسن روحانی در دومین مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، حضور فعال تر و شاداب تری داشت. غلامحسین..

ادامه مطلب

یکی نیست به آقای آشنا بگوید «حرف نزن»!

بعد از انتقاد به برجام دوستان دولت به من گفتند که نخستین کسی هستی که به نمایندگی از شریعتمداری کیهان و رسایی و … یادداشت نوشتی. از آنجا زاویه م..

ادامه مطلب

من از حق خودم گذشتم ولی از حق مردم نمیگذرم و…/ رئیسی

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با حضور در مسجد جامع ایلام گفت: مردم باید آینده خود را عوض کردن دهند. مردم با نگاه به آنچه قبلاً تصمیم گرفته‌اند ..

ادامه مطلب

رازهای پشت پرده زندگی وحید خزایی

وحید خزایی حالا این روزها یک فرد سابقه دار است که در شهر «استانبول» هر روزش را با درد شروع و با دلتنگی تمام می کند. «وحید خزایی&raqu..

ادامه مطلب

سرمان بالاست!، این گزارش را از دست ندهید/ ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر حضور همه مردم در پای صندوق‌های رای از تمامی سلایق گفت: نوع گزینش مردم مشخص می‌کند کشور در چهار سال آی..

ادامه مطلب

زندگی کارگر، رو به فناست امروز!, عزا، عزاست امروز، روز عزاست امروز

حسین قدیانی در روزنامه وطن امروز نوشت: هنگامی که حسن روحانی، یکی هم چشم در چشم کارگر بیکار، مدعی می‌شود «رکود نداریم»، برداشتش می&zwnj..

ادامه مطلب

مدرکی جهت آزار جنسی به زنان ایرانی در فرودگاه تفیس نداریم

معاون پارلمانی وزارت خارجه گقت که هیچ گزارش و اطلاعاتی درخصوص بی‌احترامی به زنان گردشگر ایرانی در فرودگاه تفلیس به سفارت کشور عزیزمان ایران در گرج..

ادامه مطلب

قتل «سعید کریمیان» با انگیزه‌ مالی صورت گرفته

شهردار منطقه ساری‌یر استانبول میگوید که شواهد اولیه پلیس نشان میدهد قتل مدیر جم با انگیزه‌های مالی صورت گرفته است. شهردار منطقه سار..

ادامه مطلب

تبریک روز پاسدار پيشکش، لااقل یه شاخه گل نشان می دادید/ اعتراض به تلویزیون

براي آنها که تماشاچی حرفه‌ای تلويزيون هستند و معمولاً کنترل به دست نشسته‌اند و شبکه‌هاي داخلي را جابه‌جا مي‌کنند، شب سوم شع..

ادامه مطلب