بلاگز

اینجا چراغی روشنه! به احترام معدنچیان…/ کارتون روز

گردآوری:گروه سرگرمی گروه تحریریه سایت seemorgh.com/entertainment مرجع: حسین صافی. خبرآنلاین به بهانه اتفاق تلخ معدن آزادشهر گلستان و ..

ادامه مطلب

معافیت سربازان متاهل از خدمت در نقاط مرزی/ کارتون روز

 معاون شرکت وظیفه عمومی ناجا: مشمولان متأهل به مراکز آموزشی مرزی تخصیص داده شده است داده نشده و تنها در مراکز آموزشی محل سکونت همسرشان که دارای..

ادامه مطلب

سرانجام تولید برق با زباله/ کارتون روز

در حاشیه اظهار نظر شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران مبنی بر گرفتن برق از زباله های شهر، مسعود ماهینی این کارتون را در نیش خط منتشر کرد. در حا..

ادامه مطلب

پرمخاطب شدن موقت تلویزیون بخاطر مناظره ها/ کارتون روز

پرمخاطب‌شدن تلویزیون در این روزها امری است که به اعتقاد بعضی ناظران، کاملا موقت است و به علت شور انتخاباتی و به‌ویژه پخش مناظره‌ها اتف..

ادامه مطلب

سنگینی وعده های انتخاباتی برروی دوش مردم/ کارتون روز

در حاشیه بازار داغ وعده‌های نجومی، عجیب و غیر عملیاتی بعضی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری… در حاشیه بازار داغ وعده‌های نجومی، عجیب..

ادامه مطلب

خوشبختی به شیوه گاز انبری/ کارتون روز

در حاشیه وعده های عجیب و غریب بعضی نامزدهای انتخابات، شهاب جعفرنژاد این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد. در حاشیه وعده های عجیب و غریب بع..

ادامه مطلب

زباله؟ تولید برق؟ شیب؟ بام؟/ کارتون روز

در حاشیه ادعای شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران مبنی بر تولید برق از زباله های شهر، کیوان وارثی این کارتون را در نیش خط منتشر کرد. در حاشیه ادع..

ادامه مطلب

وعده های انتخاباتی در وقت انتخابات/ کارتون روز

در حاشیه وعده های نجومی بعضی نامزدهای انتخاباتی، ضمیمه نیش خط روزنامه قانون این کارتون را منتشر کرد. در حاشیه وعده های نجومی بعضی نامزدهای انتخاباتی، ..

ادامه مطلب

زیاد کردن فاصله طبقاتی در ایران/ کارتون روز

گردآوری:گروه سرگرمی گروه تحریریه سایت seemorgh.com/entertainment مرجع: tasnimnews.com افزایش اشرافی‌گری و فاصله طبقاتی در ایران. ..

ادامه مطلب

زندگی سخت زنان تنها/ کارتون روز

این روزها شاهد زیاد کردن خانواده‌های تک‌والد هستیم، زنانی که هم پدرند و هم مادر! زنانی که به علت زیاد کردن طلاق، تصادفات، بیماری و سالمندی بار ..

ادامه مطلب