بلاگز

حرف های السا فیروزآذر راجع به خیانت نامزدش

نامزدم را به یک علت موجه کنار گذاشتم. در آن سن و سال او را آزمایش کردم، آنهم سر بلند بیرون نیامد. نامزدم را به یک علت موجه کنار گذاشتم. در آ..

ادامه مطلب

انتقاد مارال فرجاد از سواستفاده جراحان قشنگی از بازیگران!

 فرجاد با انتقاد از عمل‌های جراحی قشنگی اعتقاد است جراحی قشنگی به سمت مصرف‌گرایی رفته است. فرجاد با انتقاد از عمل‌های جراحی قشنگی ..

ادامه مطلب

عکس+ محسن تنابنده در نقش لباس و گریم کارگر معدن

محسن تنابنده در پست تازه اینستاگرامش راجع به کارگران معدن و کار طاقت فرسال آنها نوشت. محسن تنابنده در پست تازه اینستاگرامش راجع به کارگران معدن و ..

ادامه مطلب

تبریک همراه با کنایه بهنوش بختیاری به بعضی بازیگران!

روز بازیگر رو به تمام همکارهای عزیزدلم تبریک میگم….فقط خودمون میدونیم که چه زحمت و مرارتی دارد این حرفه…..و همینطور خانمهای بازیگرمون که اب..

ادامه مطلب

بیان غیر مستقیم کارگردان گشت۲ از موضع سیاسی اش!

به احتمال، همه نیک می‌دانند که کاندیداهای ریاست‌جمهوری هنگامی که رئیس‌جمهور شدند نباید سر فرهنگ و هنر را با کارد، ساتور، چاقو یا حتی پنبه..

ادامه مطلب

پاسخ سعید سهیلی به سیلی که از گشت ارشاد خورد!

سعید سهیلی در گفت و گویی اظهار داشت: جهت گشت ارشاد سیلی خوردم و با گشت۲ جواب دادم. سعید سهیلی در گفت و گویی اظهار داشت: جهت گشت ارشاد سیلی ..

ادامه مطلب

تصویر خاطره انگیز+ خداحافظی ساره بیات با عاشقانه

منوچهر هادی در صفحه شخصی خود تصویری از روز خداحافظی ساره بیات با باعشق منتشر کرد. منوچهر هادی در صفحه شخصی خود تصویری از روز خداحافظی ساره ..

ادامه مطلب

عکس پوشش متفاوت آتنه فقیه نصیری و رضا کیانیان در شهرزاد ۲

در تصویر زیر رضا کیانیان و آتنه فقیه نصیری در نمایى تازه از فصل دوم سریال “شهرزاد” به کارگردانی حسن فتحی دیده می شوند. ساخت فصل دوم سریال شهر..

ادامه مطلب