بلاگز

تصاویر) + بازدید ترامپ از دیوار بین آمریکا و مکزیک(

دونالد ترامپ از بخشی از حصار مرزی میان مکزیک و آمریکا در “سان دیه گو” دیدار کرد. ترامپ در جهت حل پرسشها مهاجرت غیرقانونی و قاچاق، دستور داد د..

ادامه مطلب

در دومین روز از محاکمه راننده اتوبوس مرگبار پاسداران چه گذشت؟

دومین جلسه محاکمه راننده اتوبوس آشوب های خیابان پاسداران امروز دوشنبه ۲۱ اسفند در شعبه نهم دادگاه کیفری شماره یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران برگز..

ادامه مطلب

تصاویر) + کاشت ۳۲ اصله نهال به نام شهدای سانچی (

۳۲اصله نهال به نام شهدای سانحه سانچی روز یکشنبه ۲۰ اسفند ماه در پارک چیتگر کاشته شدند. در این مراسم مدیر بانک گردشگری، مدیر فدراسیون والیبال، مدیرعامل شرکت..

ادامه مطلب

تصاویر) + بازدید متفاوت پوتین از یک کارخانه کیک و شیرینی‌پزی (

ولادیمیر پوتین مدیر جمهور روسیه روز گذشته از کارخانه شیرینی پزی در شهر سامارا روسیه دیدار کرد. بازدید متفاوت پوتین از یک کارخانه کیک و شیرینی..

ادامه مطلب

پیدا شدن قطعات تازه هواپیمای پایتخت کشور عزیزمان ایران – یاسوج

با تلاش نیروهای امدادگر هلال احمر و ارتش قطعات جدیدی از هواپیمای سقوط کرده پایتخت کشور عزیزمان ایران – یاسوج در ارتفاعات دنا به دست آمد ..

ادامه مطلب

اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش

طرح برخورد با اراذل و اوباش روز گذشته به وسیله نیروی انتظامی انجام شد و افراد دستگیر شده است و مکشوفات ۸ اسفند با حضور سردار رحیمی فرمانده انتظامی پایتخ..

ادامه مطلب

نشست خبری مدیران کلوب استقلال و پرسپولیس

نشست مدیران سرخابی ها با خبرنگاران صبحگاه امروز دوشنبه هفتم اسفند با حضور اعضای هیات مدیره و پیشکسوتان دو کلوب استقلال و پرسپولیس و نیز محمد سلطانی فر معا..

ادامه مطلب

۱۳کشته در سقوط هلیکوپتر حامل وزیر کشور مکزیک

در اثر سقوط هلیکوپتر حامل وزیر کشور مکزیک و فرماندار ایالت اوآخاکا که جهت دیدار از منطقه زلزله زده به جنوب غرب این کشور رفته بودند، ۱۳نفر جان باختند...

ادامه مطلب

استقبال رسمی مقامات هندوستان از روحانی

حجت الاسلام حسن روحانی، مدیر جمهوری کشورمان، امروز شنبه و در شروع مرحله دوم سفر خود به هندوستان، به طور رسمی در کاخ ریاست جمهوری این کشور، از سوی مدیر ..

ادامه مطلب

دیدار وزرای خارجه کشور عزیزمان ایران و کویت

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و وزیر خارجه کویت دیدار و گفتگو کردند. دیدار وزرای خارجه کشور عزیزمان ایران و کویت ..

ادامه مطلب