بلاگز

کدام کاندیدای ریاست جمهوری شایسته تر است؟

کدام یک از ۶ نامزد، اداره دولت دوازدهم را برعهده می‌گیرد؟ اولویت‌های دولت تازه کدام است؟ آیا این دولت قادر خواهد بود جهت پرسشها مهم اقتصادی و اجتماعی نظیر..

ادامه مطلب

متن و حاشیه دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری ۹۶

دومین مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری با عنوان فرهنگی – سیاسی راس ساعت ۱۶:۳۰ با پخش سرود ملی کشورمان و قرائت آیاتی چند از کلام‌الله مجی..

ادامه مطلب

رقیب خاصی در انتخابات ندارم/ آمده ام فقر را از بین ببرم، رئیسی

ابراهیم رییسی با بیان اینکه من رقیب خاصی در انتخابات ندارم، گفت: من آمده‌ام که فقر مطلق، فساد و بیکاری را از بین ببرم و دغدغه علمای اهل سنت و شیعه ..

ادامه مطلب

قاليباف،‌ محل سكونتش را با مردم در ميان بگذارد

آقای قالیباف در اظهاراتش، شعارها و برنامه‌هایی را مطرح كرد که به نظر می‌رسد تا حدودی از دیدگاه‌های کارشناسی و محاسباتی به دور است كه در..

ادامه مطلب

اتحاد رئیسی و قالیباف علنی شد

قوام، سیاست‌پیشه‌ای بود که باوری جدی به حضور مردم نداشت و می‌اندیشید دیپلماسی بدون مردم و در خفا راحت‌تر پیش می‌رود. قوام..

ادامه مطلب

حاشیه های فرهنگی مناظره دوم از اسکار فرهادی تا …

هاشمی طبا گفت: عناصری که از صهیونیست‌ها دستور می‌گیرند از استکبار جهانی دستور می‌گیرند باید استقامت داشته باشیم. اگر انعطاف و اخلاق خو..

ادامه مطلب

لحظه به لحظه با مناظره ریاست جمهوری

دومین مناظره کاندیدای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با عنوان سیاسی و فرهنگی شروع شد. دومین مناظره کاندیدای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست ..

ادامه مطلب

پخش دومین مناظره نامزدها با عنوان سیاسی-فرهنگی

دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری امروز (۱۵ اردیبهشت) ماه با عنوان «سیاسی – فرهنگی» ساعت ۱۶:۳۰ از رسانه ملی پخش می‌شود. ..

ادامه مطلب

پرونده فساد میلیاردی که ۹ ماه روی میز جهانگیری خاک می‌خورد

اسحاق جهانگیری در جریان تبلیغات انتخاباتی وعده داد:”عزمم را جهت مبارزه با فساد جزم کردم”.ولی پرونده اتهام فساد در شرکت بازرگانی دولتی و ..

ادامه مطلب

ناراحتی حسام‌الدین آشنا از افشاگری سازنده مستند تبلیغاتی روحانی

پس از افشاگری اخیر سازنده مستند انتخاباتی روحانی در سال ۹۲ مشاور روحانی در اظهاراتی آمیخته با عصبانیت، وی را متوهم خطاب کرد. پس از افشاگری اخیر ..

ادامه مطلب