بلاگز

رئیسی خواستار مناظره احمدی نژاد و روحانی شد

نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد داد تا مناظره ای بین احمدی نژاد و روحانی برگزار شود و گفت:تا چه زمانی مردم باید در پاسخ به انتقادشان از وضع موجود به..

ادامه مطلب

پاسخ وکیل دخترِ آقای وزیر به قالیباف

وکیل پرونده دختر وزیر آموزش و پرورش با تاکید مجدد بر اینکه اجناس وارد شده است از مبادی قانونی وارد کشور شده است هست، گفت: اتهام زدن و شیوه بیان یک نامزد ری..

ادامه مطلب

احضار کرباسچی به دادسرا

رئیس کل دادگستری استان اصفهان از تشکیل پرونده جهت غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب عاملان سازندگی به علت توهین به شهدای مدافع حرم خبر داد. رئیس کل دادگس..

ادامه مطلب

تصویر العمل سيد احمد خمینی به مناظره/ عکس

نوانديش: واكنش فرزند يادگار امام به اولين مناظره ؛ روحانى بشم، جهانگيرى شدن را بلدى؟ نوانديش: واكنش فرزند يادگار امام به اولين مناظره ؛ روحانى بش..

ادامه مطلب

وعده‌های نامزدهای رد صلاحیت شده است انتخابات

مصطفی داننده : این روزها شاهد شنیدن وعده‌های متفاوت از سوی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هستیم. وعده‌هایی که زیاد طعم اقتصادی دارد. مصط..

ادامه مطلب

چه کسی مدیر ستاد انتخاباتی اسحاق جهانگیری شد!

  سخنگوی حزب عاملان به عنوان مدیر ستاد انتخاباتی اسحاق جهانگیری در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منصوب شد. سخنگوی حزب ع..

ادامه مطلب

محل قتل مدیر شبکه GEM در ترکیه

كريميان در منطقه نظامی ماسلاك و در یک مركز خريد با ٢٧ گلوله به قتل رسید. ترکیه | گلوله | خبر | زیر ذره بین | كريميان در منطقه نظامی ماسلاك و در..

ادامه مطلب

برنامه های پنجمین روز کاندیداها در صداوسیما

چهار نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، امروز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه از طریق رسانه ملی با مردم صحبت می‌کنند. چهار نامزد دوازده..

ادامه مطلب

اظهارات توهين آميز قاليباف به روحانی

اظهارات توهين اميز قاليباف به روحانی: من می‌گویم صداقت ندارید به اضافه آن‌که خودتان گفتید. اظهارات توهين اميز قاليباف به روحانی: ..

ادامه مطلب

حرکت احمدی نژادیِ قالیباف/ عکس

قاليباف توامان هم نقش احمدي نژاد در مناظرات ٨٨ را ايفا كرد و هم سعي كرد از جملات ميرحسين استفاده كند! قاليباف توامان هم نقش احمدي نژاد در مناظرات ٨٨ ر..

ادامه مطلب