بلاگز

جزییات اتفاق واژگونی اتوبوس دانش آموزان

اتوبوس دانش آموزان مدرسه ای در رباط کریم در محدوده بزرگراه یادگار امام (ره) واژگون شده است و در پی این اتفاق تعدادی از دانش آموزان مصدوم می شوند. ..

ادامه مطلب

یک نفر جان باخت، سلفی مرگبار در ایستگاه قطار زرین دامغان اتفاق آفرید

فرمانده انتظامی دامغان ضمن تائید جان باختن یک فرد در ایستگاه زرین این شهرستان بر اثر برخورد با قطار گفت: این فرد جهت سلفی گرفتن با قطار به نزدیک خطوط ریل..

ادامه مطلب

ماجرای جسد تکه تکه شده است و قتل هولناک یک مرد

ماموران با حضور در محل با جسد تکه تکه شده است مردی که در پتو بسته بندی شده است بود، روبرو شدند. ماموران با حضور در محل با جسد تکه تکه شده ا..

ادامه مطلب

ریزش دیواردرجنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران موجب فوت ۲کارتن خواب و زخمی شدن یک نفر دیگرشد

تهران- ایرنا- سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بدلیل ریزش دیوار یک کارخانه تولید بتن در شهرک کارون یک مرد افغ..

ادامه مطلب

پیکرهای ۱۸ تن از جانباختگان معدن آزادشهر به خانواده هایشان تحویل داده شد

گنبدکاووس – ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی استان گلستان گفت: تاکنون پیکرهای ۱۸ نفر از جانباختگان اتفاق انفجار معدن زمستان یورت با حضور خانواده ها..

ادامه مطلب

اعلام سه روز عزای عمومی، خارج شدن ۱۶ جسد معدن کار آزادشهر

در پی اتفاق انفجار و جان باختن تعدادی از کارگران معدن زغال سنگ شهرستان آزادشهر؛ نماینده ولی فقیه در گلستان و استاندار استان سه روز عزای عمومی در این خطه شمالی ..

ادامه مطلب

نگاهی به اتفاق مرگبار در معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر

معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر در گرگان ظهر دیروز چهارشنبه بر اثر زیاد کردن گاز متان داخل آن منفجر شد که تاکنون دست کم ۷۰ زخمی و ۲۱ کشته داشته ضمن..

ادامه مطلب

۲۱ کشته نخستین آمار تلفات معدن زغال سنگ آزادشهر

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان گفت: تا این لحظه جان باختن ۲۱ نفر از کارگران معدن زغال سنگ شهرستان آزادشهر که مقارن ظهر چهارشنبه دچار اتفاق انفجار..

ادامه مطلب

انفجار یک منزل مسکونی در سیریک

بخشدار مرکزی سیریک گفت: این اتفاق دیشب به علت انفجار گپسول گاز رخ داد.احمد جمالدینی افزود: این آتش سوزی خوشبختانه تلفات جانی در بر نداشت، ولی یک نفر ا..

ادامه مطلب

رسیدگی به مصدومان معدن زغال سنگ آزادشهر

مشاور مدیر دانشگاه علوم پزشکی گلستان از اعزام نخستین گروه مصدومان اتفاق انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت شهرستان آزادشهر به مراکز درمانی خبر داد. ..

ادامه مطلب