بلاگز

این مدیر جمهور ،ستمگر حال حاضر دنیا است

شاهد محکومیت کارها مادور در ونزوئلا در جامعه جهانی، اتفاق آرای همه کشورها در این باره است. شاهد محکومیت کارها مادور در ونزوئلا در جامعه جهانی، اتفا..

ادامه مطلب

ترامپ با چه هدفی به عربستان و اسرائیل سفر می‎کند؟

دونالد ترامپ در نخستین سفر خارجی خود به عربستان سعودی، فلسطین اشغالی و واتیکان می‌رود. دونالد ترامپ در نخستین سفر خارجی خود به عربستان سعودی، فلسطین..

ادامه مطلب

پیام تسلیت تلگرامی وزیر خارجه صربستان به جان باختن معدن چیان کشورمان

همچنین در ادامه خبر رسان تلگرام تسلیت نوشته شده است است: به نمایندگی از وزارت امور خارجه جمهوری صربستان و از جانب خودم مراتب عمیق ترین تسلیت را به ش..

ادامه مطلب

محدودیت های زیاد در انتظار متقاضیان روادید آمریکا

خبرگزاری رویترز گزارش داد وزارت خارجه آمریکا در جهت عمل به خواست دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا جهت کنترل زیاد روند مهاجرت به کشور طرح سختگیرانه جدیدی ..

ادامه مطلب

اقدامات غیرانسانی رژیم صهیونیستی در تناقض آشکار با قوانین حقوق بشر است

یک منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه گفت که کشورش کارها غیرانسانی رژیم صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی که بعضی از آن‌ها بیش از ۴۰ سال در زندان‌های ..

ادامه مطلب

پاسخ توئیتری ترامپ به اتهام کلینتون

ترامپ در خبر توئیتری خود به اتهام هیلاری کلینتون مبنی بر ارتباط ترامپ با روسیه پاسخ داده و این ارتباط را داستان ساختگی خواند. ترامپ در خبر توئی..

ادامه مطلب

ازدواج مامور اف.بی.آی با یک داعشی

شبکه خبری ‘سی ان ان’ گزارش داد: یک مترجم اف.بی.آی با داشتن مجوزهای فوق سری با یک (تروریست) داعشی که مسئولیت جذب افراد را جهت این گروه دارد،..

ادامه مطلب

پوتین از محل سقوط هواپیمای مالزی خبر داشته

یک محقق مدعی شد ‘ولادیمیر پوتین’ مدیر جمهوری روسیه بعد از ناپدیدشدن پرواز اسرازآمیز ام.اچ ۳۷۰ خطوط هوایی مالزی، از محل سقوط آن خبر داشته است. ی..

ادامه مطلب

ملانیا، محبوب‌تر از دونالد ترامپ

گرچه بانوی اول آمریکا هنوز به کاخ سفید نقل مکان نکرده، ولی میزان محبوبیت او در ۱۰۰ روز اول دولت دونالد ترامپ به شدت زیاد کردن یافته است. گرچ..

ادامه مطلب

از تلویزیون‌ها و گوشی‌های هوشمند تا گربه‌های جاسوس

افشاگری‎های اخیر ویکی‌لیکس از شیوه‌های جاسوسی شرکت سیا از مردم دنیا بیش از هر وقت دیگری ما را متقاعد می‌کند که هم‌اکنون در ..

ادامه مطلب