بلاگز

نشانه های ویروسی شدن تلفن های همراه اندرویدی چیست؟

امروزه به دلیل استفاده فراوان از گوشی های هوشمند و همچنین گشت و گذار در اینترنت با ویروسی شدن آنها روبرو می شویم.اما سوال اینجاست که چگونه باید متوجه شویم که گوش..

ادامه مطلب

گوشی دراز و متفاوت سونی! عکس

سونی گوشی موبایلی را عرضه خواهد کرد که بیش از همه گوشی های موجود در بازار دراز و کشیده خواهد بود و نام آن Sony Xperia X Ultra می باشد. سونی گوشی م..

ادامه مطلب

کپی گوشی آنر ۹ هوآوی از روی آیفون! عکس

« تِک پوینت» منشتر شدن تصاویری جدیدی از گوشی هوشمند آنر ۹ در رنگ مشکی، مشخصات ظاهری آن را فاش کرد که مهمترین آن، نداشتن جک هدفون است. ..

ادامه مطلب

چه راز شومی باعث شد انسان دیگر به ماه سفر نکند؟

یک پرسش مهم این است که آیا انسان ها سالهاست که دیگر به کره ماه سفر نکرده و به آنجا بازنگشته اند؟ یک پرسش مهم این است که آیا انسان ها سالهاست که دیگر به کر..

ادامه مطلب

با توانایی های هیجان انگیز ال‌جی G6 آشنا شوید

قصد داریم به بررسی کامل و دقیق گوشی گوشی تلفن همراه ال‌جی G6 بپردازیم تا با این گوشی هیجان انگیز زیاد آشنا شوید. قصد داریم به بررسی کامل و د..

ادامه مطلب

در این ۹ مورد می توانید نام خانوادگی خود را عوض کردن دهید

برخی به نام خانوادگی خود علاقه ندارند  ولی چگونه می توان نام خانوادگی خود را عوض کردن داد. برخی به نام خانوادگی خود علاقه ندارند ولی چگ..

ادامه مطلب

منتظر آیفون ۸ نباشید

براساس خبرهای انتشار یافته عرضه آیفون ۸ مانند سال های گذشته نبوده و این گوشی با تاخیر عرضه خواهد شد. براساس خبرهای انتشار یافته عرضه آیفون ۸ مانند..

ادامه مطلب

اندروید ۷ جهت آنر ۶ ایکس آمد

آپدیت اندروید ۷ جهت گوشی هوآوی آنر ۶ ایکس عرضه شده است است و علاقمندان می توانند آن را دریافت کنند. آپدیت اندروید ۷ جهت گوشی هوآوی آنر ۶ ایکس..

ادامه مطلب

۵ مورد از پرسشها بزرگ سر راه یک جراحی پیوند موفق سر در انسان

قرار است بزودی جراحی پیوند سر انسان به وسیله دکتر ایتالیایی صورت بگیرد ولی این عمل چه مشکلاتی خواهد داشت؟ قرار است بزودی جراحی پیوند سر انسان..

ادامه مطلب

هک کردن مغز سربازان ارتش آمریکا جهت زیاد کردن مهارت هایشان!

وزارت دفاع امریکا با یک تحقیق تازه در تلاش است که با هک کردن مغز سربازان ارتش آمریکا به ارتقای مهارتهای آن‌ها بپردازد! وزارت دفاع امریکا ب..

ادامه مطلب