بلاگز

اوضاع بد دختری که خواست با تتو جالب شود! عکس

دختر ۲۲ ساله ای که اقدام به تتو کردن دستانش کرده بود, دچار دردسر بزرگی شده است است. دختر ۲۲ ساله ای که اقدام به تتو کردن دستانش کرده بود, د..

ادامه مطلب

زنی که بخاطر اختلاف با همسرش ۲۲ میلیون تومان پول را بلعید! عکس

زن ۳۰ ساله بخاطر اختلاف با همسرش, مبلغ ۷هزار دلار را بلعیده بود که باعث شد جهت نجات جان خود به بیمارستان انتقال یافته شود. زن ۳۰ ساله بخاطر ..

ادامه مطلب

جنجال تعرض نظافتچی زن مدرسه به یک دانش آموز! عکس

خانواده دانش اموز ۱۶ ساله از شرکت نظافتی به علت تعرض نظافتچی زن این شرکت به پسرشان شکایت کرده و درخواست غرامت ۴/۵ میلیون دلاری کرده اند. خان..

ادامه مطلب

شباهت دختر ۲۱ساله به تیلور سوئیفت باعث شهرتش شد! عکس

همیشه شباهت به افراد مشهور خوشایند نیست! آیا که این افراد مشهور هم ممکن است بدخواهانی داشته باشند، که در مواجه با شما، به علت شباهتتان با ان فرد مشهور شما..

ادامه مطلب

مد شدن شلوار جین گلی با قیمت ۱٫۵ میلیون تومان! عکس

مد شدن پوشیدن شلوار جین طرح گِلی این روزها سوژه بسیاری از رسانه هاش شده است است. مد شدن پوشیدن شلوار جین طرح گِلی این روزها سوژه بسیاری از ر..

ادامه مطلب

زیبایی خیره کننده دختر ۲۱ ساله باعث شهرت جهانی اش شد! عکس

دختر ژاپنی – امریکایی با ۲۱ سال سن به علت شباهت عجیبش به باربی ، طرفداران بسیاری در اینستاگرام جهت خود دست و پا کرده است. دختر ژاپنی &#..

ادامه مطلب

دختری که فقط روزی ۹۰ دقیقه می خوابد! عکس

یک دختر ۳ ساله بخاطر سندرم آنجلمن فقط روزی ۹۰ دقیقه میخوابد. در ادامه با سندرم آنجلمن زیاد آشنا می شوید. یک دختر ۳ ساله بخاطر سندرم آنجلمن فقط رو..

ادامه مطلب

مردی که خودش را داخل ماشین لباس شویی شست! تصویر عجیب

مردی امریکایی با نام «ریک میسل» مدعی شده است است که تنها کسی است که می تواند خود را درون ماشین لباسشویی بشوید! یک مرد امریکایی در اقدامی..

ادامه مطلب

بدل ایرانی اوباما در تهران! عکس

شباهت جالب یک ایرانی به اوباما باعث انتشار تصویر وی به عنوان بدل ایرانی اوباما شده است است. شباهت جالب یک ایرانی به اوباما باعث انتشار تصویر ..

ادامه مطلب

زن ۳۷ ساله ای که ۳۸ بار فرزند دار شده است است!! عکس

این زن ۳۷ ساله اوگاندیایی مادر۳۸ فرزند است که همه آنها را به غیر از فرزند آخر به طور طبیعی به دنیا آورده است. یک زن ۳۷ ساله با داشتن ۳۸ فرزند سوژ..

ادامه مطلب