بلاگز

با ارز ۴۲۰۰ تومانی قیمت ماشین کم کردن نمی‌یابد

در حالیکه انتظار می‌رفت با تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی به واردکنندگان، قیمت خودروهای وارداتی کم کردن یابد، رییس انجمن واردکنندگان ماشین می‌گوید که حتی در صورت تخصیص ک..

ادامه مطلب

محرک‌های درونی زیاد کردن قیمت ماشین

افزایش قیمت خودروهای داخلی این روزها باز هم به سوژه ای داغ تبدیل شده است و با وجود انتقادهایی که بابت این اتفاق به خودروسازان می شود، مدیران صنعت ماشین با دفاع ..

ادامه مطلب

رشد تولید ماشین ادامه دارد

فروردین ماه امسال نیز تیراژ تولید ماشین همچون ماه‌های پیش از آن با زیاد کردن همراه بوده است.  رشد تولید ماشین ادامه دارد عبارات..

ادامه مطلب

بازار ماشین فنر پاره کرد

خرید و فروش در بازار ماشین کشور همچنان در رکود به‌سر می‌برد و با توجه به اتفاقات رخ داده طی چند هفته گذشته و البته تصمیم آمریکایی‌ها جهت خروج از برجام،..

ادامه مطلب

سه ضربه‌گیر قیمتی ماشین

قیمت گذاری ماشین طی یک دهه گذشته تابع شرایط خاص سیاسی و اقتصادی کشور بوده هست؛ به طوری که در برهه ای کمیته قیمت گذاری ماشین تصمیم گیر مهم در این زمینه بوده..

ادامه مطلب

واردات ماشین آسان‌تر نمی‌شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: قطعا امسال اوضاع واردا ت ماشین آسان‌تر از قبل نخواهد شد.  واردات ماشین ساده تر نمی شود ..

ادامه مطلب

جدول ، قیمت عوض کردن نکرده بعضی خودروهای داخلی در بازار

روزنامه دنیای اقتصاد منشتر شدن جدول زیر ،از ثبات قیمت ها در چندروز اخیر خبر داد. قیمت عوض کردن نکرده بعضی خودروهای داخلی در بازار/جدول ..

ادامه مطلب

سایپا تا ۱۰ میلیون تومان گران کرد!

ایسنا گزارش داد:براساس بخشنامه ای که این شرکت امروز به نمایندگی های فروش خود ابلاغ کرده است قیمت محصولات این شرکت به طور میانگین حدود چهار میلیون توم..

ادامه مطلب

خودروی نیسان جوک، جایزه بزرگ خریداران خوش شانس محصولات نیسان

به گزارش روابط عمومی شرکت دنیا نوین آریا، این شرکت در نظر دارد تا به مناسبت رونمایی از محصول تازه نیسان ایکس تریل ۲۰۱۸، به ۱۰۰ خریدار اول از مشتریان ک..

ادامه مطلب

آخرین قیمت خودروهای وارداتی و تولید داخل در بازار

آخرین | بازار | خودرو | ماشین | روزنامه | قیمت خودروهای وارداتی | بازار خودرو آخرین قیمت خودروهای وارداتی و تولید داخل در بازا..

ادامه مطلب