بلاگز

عوامل افزاینده قیمت ماشین در سال ۹۷

شواهد و قرائن نشان می‌دهد بازار ماشین کشور سال آینده روزهایی همراه با زیاد کردن قیمت را نسبت به امسال تجربه خواهد کرد، چه آنکه خودروسازی کشور با پیش‌بینی ..

ادامه مطلب

تولید مینی‌بوس زیاد کردن یافت

آبان ماه امسال تولید انواع مینی‌بوس و میدل‌باس در خودروسازان داخلی با رشد ۱۷۱.۱ درصدی همراه بود.  تولید مینی بوس زیاد کردن یافت عبارات م..

ادامه مطلب

خودروسازان سوار بر بی‌کیفیت‌ها می‌تازند!

خودروهای سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۳۲، تیبا، تیبا هاچ‌بک، ساینا (محصولات سایپا)، پژو ۴۰۵ خراسان (ایران ماشین خراسان) و لیفان ایکس‌۶۰ (کرمان موتور) همچنان در پایین‌ترین ..

ادامه مطلب

سانسور کیفیت خودروها، این بار به شیوه جدید!

وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) باز هم اقدام به سانسور گزارش ارزیابی کیفی خودروهای داخلی کرده و این بار جداول مقایسه کیفی خودروهای داخلی را از گزارش منتشره از..

ادامه مطلب

واردکنندگان،ماشین ها را قایم کرده اند! ، رشد شدید قیمت در بازار ماشین داخلی

زمانی در تمام نمایشگاه‌های سطح شهر انواع خودروهای خارجی به چشم می‌خورد. که البته هنوز هم است ولی شرایط نسبت به گذشته عوض کردن کرده هست. هر که بامش ب..

ادامه مطلب

تولید چند سواری متوقف شد

به گزارش ایسنا، در این مدت تولید ولیکس C۳۰ اتوماتیک شرکت خودروسازان راین متوقف شده است و از یک دستگاه در آبان ماه سال گذشته به صفر رسید. ت..

ادامه مطلب

جدیدترین ارزیابی کیفی سواری‌های داخلی منتشر شد

به گزارش ایسنا، بر این اساس در گروه خودروهای سواری تولیدی با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان، دو خودروی قرار گرفته در این گروه همچنان در پایین ترین سطح کیفی ..

ادامه مطلب

ثبت سفارش‌های واردات ماشین تا دی ماه اعتبار دارند

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات شرکت توسعه تجارت اظهار کرد: ثبت سفارش‌های واردات ماشین تا دی ماه معتبر بوده و واردکنندگان می‌توانند براساس آن واردات م..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران و کره جنوبی، ماشین یکسان تولید می‌کنند

به گزارش ایسنا مازندران، کیم سئونگ هو در جمع فعالان اقتصادی مازندران در بابلسر با بیان اینکه تولید محصولات کشاورزی در مازندران توسعه خوبی داشته هست،..

ادامه مطلب

تاکسی موتور الوپیک، گره گشای ترافیکِ پایتخت کشور عزیزمان ایران

وقتی که میزان تردد ماشین های تک سرنشین بر ظرفیت خیابان ها و اتوبان ها غالب می شود واضح است که رانندگان و مسافران وقت طولانی را جهت رسیدن به مقصد صرف کنند...

ادامه مطلب