بلاگز

کوبا مسئول حملات علیه پرسنل آمریکایی است / ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا براین باور است که کوبا مسئول حملات مرموز و غیرقابل توضیح علیه کارمندان دیپلماتیک آمریکایی در هاواناست.  ترامپ: کوبا مسئول حملات..

ادامه مطلب

تصاویر ، طلا و نقره در چاه‌های فاضلاب سوئیس!

بر تصویر خیلی از کشورها که چاه فاضلاب ارزش ممکن است مشمول بر فضولات و دستمال توالت باشد، ظاهراً سیستم فاضلاب سوئیس را ذره های طلا و نقره فرا گرفته ا..

ادامه مطلب

تصاویر + مجسمه‌ای که به سردیس عابران تبدیل می‌شود

یک هنرمند آمریکایی اقدام به ساخت و تعبیه یک مجسمه دیجیتالی به شکل سر انسان کرده که افراد رهگذر می‌توانند پشت آن تصویر بگیرند و مجسمه را با صورت خودش..

ادامه مطلب

کلاغ‌های هلندی شهر را تمیز می‌کنند

یک استارت‌آپ دستگاهی به نام جعبه کلاغ ساخته است که به این پرنده‌ها آموزش می‌دهد تا ته سیگارها را از سطح شهر جمع‌آوری کنند. کلاغ های هلندی شه..

ادامه مطلب

تصویر های مسابقه انجمن بیولوژی انگلیس

انجمن سلطنتی بیولوژی انگلیس، فهرست شرکت کنندگان نهایی در مسابقه عکاسی سال ۲۰۱۷ را منتشر کرده هست. عنوان مسابقه امسال این انجمن «دنیای پنهان» است و رو..

ادامه مطلب

راز زنده ماندن این مرد چیست؟ ، مرتاض هندی که فقط هوا می‌خورد

به گزارش برترین هاف پراهلاد جانی، مرتاض هندی که ادعا می کرد هفتاد سال است نه چیزی خورده و نه چیزی آشامیده است مورد آزمایش متخصصان هندی قرار داده ش..

ادامه مطلب

خدمات تحویل دونات همراه با سکته قلبی در دالاس

دوست دارید همان شوخی‌های قدیمی را تکرار کنید؟ دلتان می‌خواهد یک شوخی ترسناک هالوینی با دوستان یا خانواده تان بکنید؟ یک فروشگاه دونات در دالاس این خواسته را..

ادامه مطلب

تصاویر ، جزیره ای که در فصل بهار ظاهر می شود!

جزیره ای کوچک که در رودخانه ای در جنوب غربی چین واقع شده است است به خاطر شباهتش به لاک پشت و ظاهر شدنش در فصل بهار به جاذبه گردشگری تبدیل شده است است. ..

ادامه مطلب

تصاویر ، ۱۱ توله پاندای متولد شده است در چین

به گزارش خبرآنلاین، ۱۱ توله پاندایی که در امسال در چین متولد شدند و همگی کمتر از یک سال دارند در مراسمی در معرض دید عموم قرار گرفتند. تصویرهای زیر مر..

ادامه مطلب

عکس ، کشف یک الماس عظیم صورتی در روسیه

به گزارش گروه تحریریه سایت، یک شرکت بزرگ معدن در روسیه طی آخرین کشف خود یک الماس بسیار بزرگ صورتی رنگ را پیدا کرده است که وزن آن ۲۷٫۸۵ قیراط است و اگر این ..

ادامه مطلب