بلاگز

شروع مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی پزشکی از امروز

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از شروع وقت مجدد دو روزه جهت عضویت و ویرایش اطلاعات آزمون ph.d رشته‌های علوم پزشکی خبرداد.  شروع مهلت مجدد ع..

ادامه مطلب

۲۸۰۰ استاد دانشگاه آزاد مشمول طرح ساماندهی شده‌اند ، سایه‌روشن‌های یک دانشگاه آزاد/ فرهادی

فرهاد رهبر، مدیر دانشگاه آزاد: از بین ٢ هزار و ٨٠٠ عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی که مشمول این طرح شدند، عده معدودی جوسازی کردند. صادق زیباکلام در گ..

ادامه مطلب

توضیحات فرهاد رهبر راجع به چرایی اخراج اساتید دانشگاه آزاد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به حضور مدیر دانشگاه آزاد در این کمیسیون گفت: طبق توضیحات مدیر دانشگاه آزاد، این دانشگاه با اساتیدی که به صورت..

ادامه مطلب

نام‌نویسی بیش از ۳۵ هزار داوطلب ، امروز آخرین مهلت عضویت کنکور

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۳۵ هزار در کنکور خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز ۱۶ اسفند وقت دارند در این آزمون عضویت کنند. ..

ادامه مطلب

نام نویسی مجدد در اردیبهشت ۹۷ ، فرصت عضویت آزمون ارشد رشته های پزشکی آخر یافت

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به آخر وقت عضویت آزمون کارشناسی ارشد رشته های پزشکی در ساعت ۱۶ امروز گفت: بیش از ۶۴ هزار نفر ر این آزمون عضویت کردند. ..

ادامه مطلب

چهارشنبه آخرین مهلت عضویت مجدد کنکور

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۷ هزار داوطلب در مهلت مجدد عضویت کنکور خبر داد و گفت: داوطلبان تا روز چهارشنبه ۱۶ بهمن وقت دارند در این آزم..

ادامه مطلب

عملا دانشگاه به صدا و سیما و تریبون نماز جمعه تبدیل می‌شود / نظر زیباکلام راجع به علوم انسانی اسلامی

یک استاد علوم سیاسی راجع به اسلامی کردن علوم انسانی گفت: در این صورت عملاً دانشگاه‌های فعال در حوزه علوم انسانی به صداوسیما و تریبون نماز جمعه تبدیل می‌شوند...

ادامه مطلب

امشب آخرین مهلت عضویت آزمون ارشد رشته‌های گروه پزشکی

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از آخر وقت عضویت آزمون ارشد پزشکی در ساعت ۲۴ امشب خبرداد. امشب آخرین مهلت عضویت آزمون ارشد رشته های گروه پزشکی ..

ادامه مطلب

اعتراض جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد به کارها فرهاد رهبر

متاسفانه اخیرا مدیریت دانشگاه به بسیاری از اساتید محترم که به صورت عضو نیمه وقت هیات علمی این واحد دانشگاهی که سالها مشغول به فعالیت علمی، پژوهشی و تدریس..

ادامه مطلب

آغاز مهلت ثبت‌نام مجدد کنکور از فردا

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور اعلام کرد: عضویت مجدد کنکور ۹۷ از فردا ۱۳ اسفند ماه شروع می‌َود.  آغاز مهلت عضویت مجدد کنکور از فردا ..

ادامه مطلب