بلاگز

دیدار برابر آلمان یک بازی دوستانه نبود / لوپتگی

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا دیدار برابر آلمان را مانند یک بازی دوستانه نمی دانست. لوپتگی: دیدار برابر آلمان یک بازی دوستانه نبود عبارات ..

ادامه مطلب

اسپانیا هم سطح آلمان است / لوو

به گزارش ایسنا به نقل از آس، تیم ملی فوتبال آلمان در دیداری دوستانه برابر اسپانیا یک بر یک متوقف شد. یواخیم لوو بعد از بازی گفت: هر دو تیم بازی خیلی خوب..

ادامه مطلب

کلمبیا درس بزرگی به ما داد / دشان

به گزارش ایسنا به نقل از ال تیمپو، فرانسه بامداد شنبه در دیدار دوستانه برابر کلمبیا در حالی سه بر دو شکست خورد که ابتدا با دو گل از مهمانش پیش افتاده ب..

ادامه مطلب

تونس همان چیزی بود که به دنبالش بودیم/ نیاز بیشتری به چنین بازی‌هایی داریم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: تونس همان فوتبالی را ارائه کرد که به دنبالش بودیم. کی روش: تونس همان چیزی بود که به دنبالش ..

ادامه مطلب

حقم نبود با یک ایمیل برکنار شوم! / نکونام

جواد نکونام یکسال و نیم بعد از جدایی از تیم ملی راجع به آن اتفاق گلایه هایی دارد که می خواهد نگوید. نکونام: حقم نبود با یک ایمیل برکنار ش..

ادامه مطلب

مسی یک بازیکن کامل است / بوفون

به گزارش ایسنا به نقل از موندو دپورتیوو، تیم ملی فوتبال ایتالیا که از افزایش به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازمانده است بامداد شنبه در دیداری دوستانه برابر ..

ادامه مطلب

عدم حضور بازیکن سابق بارسلونا در تیم ملی مراکش در جام جهانی روسیه

بازیکن سابق آبی اناری‌ها نمی‌تواند به همراه تیم ملی مراکش در جام جهانی روسیه حضور داشته باشد. عدم حضور بازیکن سابق بارسلونا در تیم ملی مراک..

ادامه مطلب

امکان تعطیلی هفته ۲۶ لیگ برتر فوتبال وجود نداشت / کمیته مسابقات

کمیته مسابقه های اعلام کرد: برنامه ریزی AFC باعث فشردگی مسابقه های نمایندگان کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا شد. کمیته مسابقات: امکان تعطیلی ..

ادامه مطلب

ستاره‌هایی که به MLS رفتند

بازیکنان بزرگی تصمیم گرفتند روزهای نهایی دوران بازی ارزش را در لیگ MLS آمریکا سپری کنند. ستاره هایی که به MLS رفتند عبارات مهم : ستاره ..

ادامه مطلب

از بازی در عالی ترین تیم آسیا افتخار می کنم/ کی روش نظم را به فوتبال کشور عزیزمان ایران آورد ، شجاعی

مسعود شجاعی می‌گوید بازیکنان تیم ملی کشور عزیزمان ایران هیچ ترسی از اسپانیا، پرتغال و مراکش ندارند و بر تصویر از رویارویی با این تیم‌ها لذت خواهند برد. ..

ادامه مطلب