بلاگز

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (۵۴۸)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

«روز فوت مبارک» طلسم تازه گیشه سینمای آمریکا

با نزدیک شدن به تعطیلات هالووین باز هم یک اثر در ژانر وحشت گیشه سینمای آمریکا را تسخیر کرد.  «روز فوت مبارک» طلسم تازه گیشه سینمای آمریکا ..

ادامه مطلب

اعلام وقت و سرگروه اکران «برگ جان»

«برگ جان» دومین فیلم بلند داستانی ابراهیم مختاری از اول آبان در گروه سینماهای «هنر و تجربه» اکران می‌شود. اعلام وقت و سرگروه اکران «برگ جا..

ادامه مطلب

پنجاه‌سال تنوع‌طلبی!

دنی ویلنو، نویسنده و کارگردان کانادایی در سال ١٩٦٧ به دنیا آمد و درحال حاضر ٥٠ سال دارد. ویلنو که در کِبِک کانادا به دنیا آمده، یکی از تنوع طلب ترین..

ادامه مطلب

اسمش را بگذارعصیان

با عجله از تمرین تئاتر به قرارمان رسید.به کافه ای حوالی خیابان فلسطین که تاکید داشت جای دنجی باشد.نشانی از خستگی در صورت اش نبود و مانند هر لحظه بی تع..

ادامه مطلب

عکس ، با شوهران میلیاردر بازیگران زن ایرانی آشنا شوید!

بازیگران از اقشار مورد توجه مردم هستند. زندگی این قشر هر لحظه زیر ذره بین بوده است به خاص اینکه اگر حاشیه جنجالی هم داشته باشد. با شوهران می..

ادامه مطلب

تصویر ، سکانسی باعشق از مهناز افشار و بهرام رادان

ایران | بهرام رادان | مهناز افشار | سینمای ایران | اخبار فرهنگی و هنری سکانسی باعشق از مهناز افشار و بهرام رادان / عکس عبارات مهم :..

ادامه مطلب

آنجلینا جولی، قربانی آزار جنسی تهیه کننده هالیوود

واینستین یکی از حامیان مالی کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود. زن کلینتون در تصویر العمل گفت که ..

ادامه مطلب

چیزی بین علیزاده و شهرام شب پره! , گروه «ولشدگان»

این ها ولشدگان موسیقی ایرانی‌اند که دوست نداشتند بروند رپ بخوانند که حرف دلشان را بزنند. از کودکی موسیقی ایرانی کار می‌کردند، ولی دوست داشتند به عنوا..

ادامه مطلب

شاخصه های زیباشناسی چگونه در ۲۷ سال عوض کردن کرد؟

حالا دیگر قشنگی و حتی جوانی ملاک نیست. اکنون مردم دنیا معیارهای دیگری جهت قشنگی دارند. این را فهرست زیباترین افراد سال ۲۰۱۷ نشان می دهد. شاخصه ..

ادامه مطلب