بلاگز

مسئله ما، مسئله آی کیومان هست/ آی کیوی ما یک مقدار زیاد از دوستان دیگرمان است , حسین مرعشی

حسین مرعشی گفت: آقای هاشمی دنبال این بودند که کشور عزیزمان ایران توسعه پیدا کند و مردم ثروتمند شوند و عده‌ای که نمی‌توانستند این را بفهمند این فضا را علیه ..

ادامه مطلب

روحانی عقب‌نشینی کرده است؟

با فروکش‌ کردن پرسشها منطقه، جنگ با داعش، بحران عراق و کردستان یکباره چنان فضای خالی‌ای در سیاست داخلی ایجاد شده است است که مخالفان دولت می‌توانند از آن استفاده ..

ادامه مطلب

احمدی‌نژاد دنبال بهانه‌ای جهت اپوزیسیون‌شدن است / حمله احمدی نژاد به برادران لا

واعظی آشتیانی اعتقاد است: آقای احمدی‌نژاد و طیف‌شان به دنبال بهانه‌ای جهت اپوزیسیون‌شدن هستند. یعنی دنبال بهانه دارند می‌گردند که بشوند، چون من اعتقادم این است ..

ادامه مطلب

نقد روحاني علامت روشنفكري نشود / محسن‌ميردامادي

«اصلاحات خاموش و سركوب شدني نيست»؛ تنها بخش كوتاهي از نطق محسن ميردامادي در مجلس ششم بود، با اين حال همچنان و هنوز هم اعتقاد است «راهي به جز اصلاحات وجود..

ادامه مطلب

احمدي‌نژاد همچنان بدون محاكمه

این روزها محمود احمدی نژاد سوژه بحث محافل مسئولان، سیاسی و غیر سیاسیون هست. این روزها پرونده های زیادی راجع به عملکرد او و یارانش به روی میز می آید که شای..

ادامه مطلب

افشاگری مشاور روحانی از پروژه احمدی‌نژادی‌ها علیه دولت

مشاور رسانه‌ای رییس‌جمهوری در تصویر العمل به انتقاداتی که به عملکرد دولت روحانی طی چند روز گذشته صورت گرفته گفت: پویش پشیمانی با پشتیبانی کسانی شکل ..

ادامه مطلب

اگر روحانی رییس‌جمهور نمی‌شد امروز در کشور امنیت نبود / منتجب‌نیا

قائم مقام حزب اعتماد ملی با تاکید بر اینکه باید در دانشگاه‌ها فضای باز سیاسی فرهنگی ایجاد شود، گفت: مسئولان دانشگاه باید فضایی ایجاد کنند تا همه گروه‌ها..

ادامه مطلب

بعضی انحرافات احمدی‌نژاد هنوز به‌مردم گفته نشده است/ عده‌ای امروز طلبکار شدند

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مقاومت معادلات منطقه را بر هم زده به قدرت و قوت بالای نیروهای مقاومت در منطقه اشاره کرد و گ..

ادامه مطلب

بی بصیرت های وقت احمدی نژاد

۸ سال تمام محمود احمدی نژاد، در حال منهدم کردن زیرساخت های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و اخلاقی کشور بود. بی بصیرت های وقت احمدی نژاد عبارا..

ادامه مطلب

ارتباط نزدیک با دانشجویان خوب است حتی اگر به سوت بلبلی ختم شود! / ضرغامی

عزت‌الله ضرغامی در صفحه شخصی‌اش نوشت: «ارتباط نزدیک، در محیط دانشجویی، خیلی خوب است حتی اگر هم به سوت بلبلی ختم شود.» ضرغامی: ارتباط نزدیک با ..

ادامه مطلب