بلاگز

با هر کسی که دلش جهت مردم بسوزد، رفیقم / پزشکیان

نایب مدیر اول مجلس راجع به آرزوی مهمش در سال تازه می‌گوید: دلم می‎خواهد سیستم داده‌های کشور را به هم وصل کنیم تا بتوانیم جلوی اختلاس و رانت و فساد مالی را بگیر..

ادامه مطلب

شهردار و شورای شهر تمایلی به استعفا ندارند / مشاور نجفی

برای عید دیدنی فامیل طبق رسم همه ساله به دزفول سرافراز آمده ام. مغرب به مسجدی جهت نماز رفتم. بعد از نماز چند نفر اطرافم جمع شدند. یکی از آنها که می دانست ..

ادامه مطلب

تحقق شعار سال به همگرایی همه دستگاه‌ها نیاز دارد / صادقی

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق شعار سال یعنی حمایت از تولید ملی به یک عزم جدی، همه‌جانبه و همگرایی همه دستگاه‌های نظام نیاز دارد. ..

ادامه مطلب

رهبر انقلاب سال ۹۷ را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت شروع سال ۱۳۹۷، سال تازه را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند. رهبر ..

ادامه مطلب

پیام نوروزی مدیر جمهور به مناسبت شروع سال ۱۳۹۷

رئیس‌جمهور در خبر نوروزی به مناسبت شروع سال ۱۳۹۷ هجری شمسی ، سال ۹۶ سال را به رغم خواست و تلاش های بدخواهان کشور، سال موفقیت و پیروزی ملت بزرگ کشور عزیزمان ا..

ادامه مطلب

خبر جدیدی از اوضاع دانشجویان بازداشتی نداریم / معاون فرهنگی وزارت علوم

معاون فرهنگی وزارت علوم با بیان اینکه مسئولان قضایی قول دادند که مسایل دانشجویان بازداشتی را با تلاش بیشتری دنبال کنند،‌گفت: خبر جدیدی از اوضاع این دانشجویان ند ..

ادامه مطلب

خبر رسان های داخلی مسئله فنی و زیرساختی ندارند، مسئله عدم اعتماد مردم است / پروانه سلحشوری

پیام رسان های داخلی مسئله فنی و زیرساختی ندارند، مسئله عدم اعتماد مردم است که از وزیر ارتباطات در این خصوص کاری ساخته نیست. پروانه سلحشوری: خبر..

ادامه مطلب

بازی با آبروی دیگران

علاقه به انتشار تصویر های شخصی افراد متفاوت از سوی اصولگرایان کماکان ادامه دارد. تصویرهای مشایی و همسر دکتر فاطمی تصویر العمل هایی بسیاری را به دنبال داشت. آفتا ..

ادامه مطلب

سال۹۷سال کمرنگ شدن جریان‌های سنتی اصلاح‌طلب و اصولگراست / پیش بینی ضرغامی

عزت الله ضرغامی در روزنامه اعتماد نوشت:شکست استیضاح آقای عباس آخوندی جهت سومین بار با وجود مطالبه عمومی و عزم اولیه اکثریت مجلس، بیانگر حاکمیت منافع و..

ادامه مطلب

توضیحات تکمیلی توکلی راجع به دفتر بازرسی رهبری

پس از انتشار گفت وگوی «شرق» با احمد توکلی راجع به دستور ويژه به رئيس دفتر بازرسي رهبري جهت بازرسی از نهادهای زیر نظر رهبری، این نماینده سابق مجلس توضیحات ت..

ادامه مطلب