بلاگز

کشف جسد حلق آویز کارمند برج میلاد

کشف جسد حلق آویز کارمند برج میلاد در محل کارش تیم جنایی را با پرونده جدیدی رو به رو کرد.  کشف جسد حلق آویز کارمند برج میلاد عبارات ..

ادامه مطلب

کشف ۴۵۰ کیلو گوشت الاغ، خرس، گراز و مرغ فاسد در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت پایتخت از کشف ۴۵۰ کیلوگرم گوشت فاسد در چند واحد صنفی در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران و پلمب این واحدها خبر داد. ..

ادامه مطلب

دستگیری عامل تیراندازی در دره‌شهر ایلام

فرمانده انتظامی شهرستان دره‌شهر گفت: عامل تیراندازی روستای وزیرآباد در این شهرستان دستگیر شد. دستگیری عامل تیراندازی در دره شهر ایلام عبارات..

ادامه مطلب

این‌بار ۴. ۷ ریشتری ، زلزله در هجدک

به گزارش ایلنا، زمین لرزه ای به بزرگی۴. ۷ ساعت ۵: ۲۹ استان کرمان – حوالی هجدک را لرزاند. زلزله در هجدک/ این بار ۴. ۷ ریشتری عبارات مهم : زلزله..

ادامه مطلب

دختران پرشیا دزد در دام پلیس

رئیس کلانتری ۱۳۴ از دستگیری ۲ زن جوان در سعادت آباد که سارق ماشین پرشیا بودند، خبر داد. دختران پرشیا دزد در دام پلیس عبارات مهم : م..

ادامه مطلب

کلاهبرداری ٢٨ میلیاردی خواستگار قلابی

پلیس، متهم سابقه‌داری را که با فریب دیگران اقدام به کلاهبرداری میلیاردی کرده بود، دستگیر کرد. کلاهبرداری ٢٨ میلیاردی خواستگار قلابی عبارا..

ادامه مطلب

عکس + توقیف خودروی تویوتا هایلوکس با آرم پلیس

رییس پایگاه یکم پلیس امنیت پایتخت از توقیف خودروی تویوتا هایلوکس در خیابان زعفرانیه خبر داد. توقیف خودروی تویوتا هایلوکس با آرم پلیس +عکس ..

ادامه مطلب

انتقام جنـایت سیاه بعد از ۵ سال

پسر جوان که در ۱۸ سالگی مهر قاتل بر پیشانی‌اش حک شده است بعد از قتل عکس‌های جنازه را از طریق خبر رسان تلگرام جهت یکی از دوستانش فرستاد تا بعد از پنج سال..

ادامه مطلب

جوان ۲۸ ساله با تفنگ شکاری در آزادشهر به قتل رسید

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان گفت: جوان ۲۸ ساله ساعاتی پیش با تفنگ شکاری در آزادشهر به قتل رسید. جوان ۲۸ ساله با تفنگ شکاری در آزادشهر به ..

ادامه مطلب

عامل تیراندازی دستگیر شد ، تیراندازی در مسکن مهر محله جانبازان ایلام

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت: عامل تیراندازی در مسکن مهر جانبازان دستگیر شده است است. تیراندازی در مسکن مهر محله جانبازان ایلام/ عامل..

ادامه مطلب