بلاگز

عصبانیت شدید آمریکا از تصویب قطعنامه ضد رژیم صهیونیستی

پس از تصویب ۵ قطعنامه حقوق بشری علیه رژیم صهیونیستی، «نیکی هیلی» نماینده آمریکا در شرکت ملل ضمن محکومیت این شورا بار دیگر به یاوه گویی علیه کشور عزیزم..

ادامه مطلب

سی‌ان‌ان از نخستین تصمیم ناگهانی ترامپ و جان بولتون خبر داد

شبکه تلویزیونی سی ان ان اعلام کرد که این شبکه خبری دریافته است آمریکا بنابر توصیه جان بولتون مشاور امنیت ملی این کشور، قرار است چند دیپلمات روس را از آمری..

ادامه مطلب

تصمیم انتقال سفارت آمریکا به قدس دردآور است / بن سلمان

ولیعهد عربستان در اظهاراتی در واشنگتن تصمیم مدیر جمهور آمریکا جهت انتقال سفارت کشورش از تل‌آویو به قدس را اقدامی دردناک توصیف کرد. بن سلمان: تصم..

ادامه مطلب

گلایه اردوغان از انتقادها از عملیات عفرین

رئیس جمهور ترکیه در تماس تلفنی با همتای فرانسوی خود نسبت به انتقادات راجع به عملیات نظامی ترکیه در عفرین سوریه ابراز ناراحتی کرد. گلایه اردو..

ادامه مطلب

صدور حکم بازداشت رهبر سابق کاتالونیا در دادگاه اسپانیا

دادگاه عالی اسپانیا حکم بازداشت کارلس پوجدمون، رهبر سابق کاتالونیا و شماری از دستیارانش در پرونده همه پرسی استقلال این منطقه را صادر کرد. صدور حکم باز..

ادامه مطلب

ترامپ باید کره‌شمالی را به شیوه لیبی خلع سلاح کند / مشاور تازه امنیت ملی آمریکا

مشاور تازه امنیت ملی آمریکا اعلام کرد دونالد ترامپ باید در هر نشستی با رهبر کره شمالی به طور مستقیم بر تمرکز جهت رهایی از برنامه‌های هسته‌ای کره شمالی در ..

ادامه مطلب

موافقت پیونگ‌یانگ با برگزاری گفت‌وگوهای میان کُره‌ای

به گزارش فارس، سئول از موافقت کره شمالی با برگزاری گفت وگوی سطح بالای دوکُره در روز پنج شنبه (۲۹ مارس- ۹ فروردین) در منطقه مرزی «پانمونجوم» خبر داد. ..

ادامه مطلب

۱۴ کشته و ۴۰ زخمی ، انفجار در هلمند افغانستان

شبکه طلوع به نقل از مقامات محلی در هلمند می گوید انفجار یک‌خودرو بمب گذاری شده است باعث تلفات شده است است. انفجار در هلمند افغانستان/ ۱۴ ک..

ادامه مطلب

عربستان در مرحله عوض کردن به سر می‌برد / محمدبن سلمان

ولیعهد عربستان گفت که کشورش در حال حاضر در مرحله عوض کردن و مرحله کسب فرصت‌ها به سر می‌برد. محمدبن سلمان: عربستان در مرحله عوض کردن به سر م..

ادامه مطلب

به ادلب و منبج می‌رویم / اردوغان

رئیس‌جمهور ترکیه تأکید کرد که این کشور به عفرین بسنده نخواهد کرد و نیروهای خود را به سوی ادلب و منبج گسیل خواهد کرد. اردوغان: به ادلب و م..

ادامه مطلب