بلاگز

همه در قبال مساله آب مسئولیم / وزیر نیرو

وزیر نیرو‌ در پیامی به مناسبت بیست و دوم مارس، روز جهانی آب بر مسئولیت همگانی در قبال مساله آب تاکید کرد. وزیر نیرو: همه در قبال مساله آب مسئول..

ادامه مطلب

شعار درمانی و برخوردهای هیجانی جواب نمی‌دهد / علی توسطی

رییس پژوهشکده اقلیم شناسی از بهار کم‌بارش خبر داد و گفت: میانگین بارش کشور در بهار ۹۷ کمتر از حد نرمال پیش‌بینی می‌شود و از سوی دیگر در این فصل زیاد ..

ادامه مطلب

زیاد کردن تورم مواد خوراکی و آشامیدنی ، نرخ تورم به ۸.۲ درصد رسید

نرخ تورم در اسفندماه ۹۶ جهت کل کشور به ۸.۲ درصد، مناطق شهری به ۸.۱ درصد و مناطق روستایی به ۸.۸ درصد رسید و از رشد تورم در قیمت مواد خوراکی و آشامیدنی حکای..

ادامه مطلب

ریزش قیمت طلا متوقف شد

قیمت طلا در معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی از پایینترین رکورد دو هفته اخیر که روز گذشته ثبت کرده بود، فاصله گرفت و اندکی اصلاح یافت. ریزش ..

ادامه مطلب

برای کیفیت بنزین کشور هیچ‌کاری نمی‌توان کرد؟

پرونده آلودگی بنزین پایتخت نه تنها بسته نمی‌شود، بلکه هر چند وقت یک‌بار فصل جدیدی از آن گشوده می‌شود و همواره انگشت اتهام این آلودگی به سوی وزارت نفت ..

ادامه مطلب

جایگزین خرید در بازار ویلا

به گزارش دنیای اقتصاد ؛ بازار نوروزی معاملات «ویلا» در استان های شمالی، تحت تاثیر ذائقه تازه متقاضیان با عوض کردن صورت نسبت به دوره های قبل مواجه شد..

ادامه مطلب

۱میلیون فقره چک در بهمن برگشت خورد ، ۴

بانک مرکزی اعلام کرد: در بهمن ۱۳۹۶ در کل کشور، ۶/۹ میلیون فقره چک به ارزش۷۳۰ هزار میلیارد ریال مبادله شد که از این تعداد، ۴/۱ میلیون فقره چک به ارزش ۱۴۹ هزار م..

ادامه مطلب

تب و تاب بازار مسکن فروکش کرد

شاهدات میدانی و آماری از بازار مسکن نشان می دهد علی رغم آنکه حجم معاملات در اسفند ماه با کم کردن فوق العاده ای روبه رو بود، ولی خبری از کم کردن قیمت ها ن..

ادامه مطلب

گوشت و مرغ، شب عید چند؟

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از ادامه توزیع گسترده گوشت مرغ منجمد، گوشت قرمز و تخم مرغ در سراسر کشور با قیمت مصوب تنظیم بازار خبر داد. ..

ادامه مطلب

ادامه سریال دستمزد ۹۷ ، نمایندگان کارگران به وزارت کار فراخوانده شدند

امسال جلسات تعیین مزد به علت اختلاف بین کارگران و کارفرمایان طولانی‌تر از سال‌های گذشته شده است است. نمایندگان کارگران به وزارت کار فراخواند..

ادامه مطلب