بلاگز

چرا ادامه فعالیت خبر رسان تلگرام به صلاح نیست؟

تلگرام از نظر مهندسی و سطح تکنیکی، شماره یک هست. اینکه شبکه‌ای بتواند همه شهروندان را در یک کشور به هم مرتبط کند بدون آنکه سر سوزنی در داخل کشور سخت‌ا..

ادامه مطلب

کم‌بارشی و زیاد کردن دمای ۱٫۵ درجه‌ای در بهار ۹۷

رییس پژوهشکده اقلیم شناسی از بهار کم‌بارش خبر داد و گفت: میانگین بارش کشور در بهار ۹۷ کمتر از حد نرمال پیش‌بینی می‌شود و از سوی دیگر در این فصل زیاد ..

ادامه مطلب

رانندگی در بزرگراه ممنوع , هشدار پلیس به بیش از ۲میلیون نوگواهینامه در نوروز

سالی که گذشت بیش از دو میلیون و ۲۱۴ هزار و ۷۳۰ نفر مجوز رانندگی با وسیله نقلیه را به دست آوردند و نوگواهینامه شدند؛ تعدادی از آنها افرادی هستند که با..

ادامه مطلب

انتقال آب، کشور را دچار مسئله می‌کند / رییس شرکت هواشناسی کشور

معاون وزیر راه و رییس شرکت هواشناسی کشور با اشاره به شعار روز جهانی هواشناسی، گفت: آمادگی جهت پدیده‌های هوا و هوشیاری در برابر اقلیم از سوی شرکت هوا..

ادامه مطلب

اولویت ما در آموزش و پرورش مقابله با هجمه هاست / بطحایی

باید در مدارس نحوه مقابله با این هجمه‌ها را با روشهای مخصوص خود تمرین کنیم تا اجازه ندهیم این هجمه‌های سنگین هنجارهای اجتماعی و ملی ما را تحت‌الشعاع قر..

ادامه مطلب

علت ابتلای نجفی به سرطان دست‌گذاشتن روي ٢٧٨ حساب شهرداري است

پس لرزه‌هاي یک استعفاي غيرمنتظره محمدعلي نجفي در تصویر العمل به سوالی راجع به استعفایش: خوش‌تر آن باشد که سر دلبران، گفته‌اید در حدیث دیگران شهردار تهران: بعضی ..

ادامه مطلب

شرکت‌های پشتیبان پیام‌رسان‌های داخلی وابسته به بعضی نهادهای حاکمیتی هستند ،

یک عضو اصلاح‌طلب کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به تصمیم مسئولان جهت فیلترینگ دائم خبر رسان تلگرام بعد از ناآرامی‌های دی‌ماه، تاکید کرد که فیلترینگ خبر رسان..

ادامه مطلب

کم کردن ۴ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا در بعضی نقاط کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران و وزش باد شدید در بعضی مناطق از کم کردن ۴ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا خبر داد. ..

ادامه مطلب

عامل شهادت سه مامور ناجا در خیابان پاسداران سریعتر به سزای اعمالش برسد

فرمانده انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگاه قضایی خواست تا سریعتر عامل به شهادت رساندن سه مامور نیروی انتظامی در حوادث خیابان پاسداران را به..

ادامه مطلب

خودداری از تمدید دفترچه‌ چند بیمه‌ای‌ها ، حذف دفترچه بیمه از بیمارستان‌های دولتی تا نیمه ۹۷

مدیرعامل شرکت بیمه سلامت از شروع طرح استحقاق سنجی در ۱۰۵ بیمارستان کشور خبر داد و گفت: با همکاری وزارت بهداشت، تا آخر شش ماهه اول سال ۹۷ و در بخش خوابیدن ت..

ادامه مطلب