بلاگز

هشدار! اعتياد خانمانه مي‌شود

به جای آنکه تیر پیکان را به سمت زیاد کردن آسیب های اجتماعی در زنان نشانه بگیریم و زنگ خطر پرسشها زنان را به صدا درآوریم؛ بهتر است مردانه مدیریت کردن امو..

ادامه مطلب

پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران حساب بانکی ۴ هنرپیشه و فوتبالیست معروف را مسدود کرد

این روزها بعضی سلبریتی‌ها بیش از هر خیریه دیگری توجه مردم را جهت کمک به نیازمندان جلب می‌کنند. این سلبریتی‌ها یک پست غم‌انگیز از حال و روز نیازمندی ..

ادامه مطلب

آینده سپنتا نیکنام در گرو رای دو سوم اعضای مجمع تشخیص مصلحت

مجید انصاری راجع به آینده طرح حضور اقلیت‌های مذهبی در شوراها گفت: عنوان باید به صحن علنی بیاید تا ببینیم تصمیم‌گیری راجع به آن چگونه پیش می‌رود.  ..

ادامه مطلب

ترویج اشرافی‌گری و تربیت جوانان پرتوقع , برگزاری مهمانی «دونات طلا»

یک آسیب شناس اجتماعی با اشاره به اینکه هنوز اخبار بستنی طلا فراموش نشده که چشممان به دونات طلا روشن شد، گفت: نباید اجازه داد نسل آینده با روحیه و خوی مص..

ادامه مطلب

امام جمعه سابق ارومیه درگذشت

استاندار آذربایجان غربی گفت: آیت الله حسنی امام جمعه سابق ارومیه دار فانی را وداع گفت. امام جمعه سابق ارومیه درگذشت عبارات مهم : متولد ..

ادامه مطلب

۶ وزیر و ۲ نماینده مجلس خواستار برطرف فیلتر توئیتر شدند

شش وزیر و دو نفر از نمایندگان مجلس عضو کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با ارسال نامه ای جهت دادستان کل کشور خواستار طرح عنوان برطرف فیلتر توئیتر در این کا..

ادامه مطلب

هیچ برنامه‌ای جهت از سرگیری عمره نداریم/ ۶ میلیون نفر در انتظارحج عمره ، رییس شرکت حج و زیارت

رئیس شرکت حج و زیارت گفت: در حال حاضر شرکت حج و زیارت هیچ برنامه‌ای جهت از سرگیری دوباره حج عمره ندارد. رییس شرکت حج و زیارت: هیچ برنامه ای جهت از..

ادامه مطلب

الان نون تو اختلاسه!

عجب نان چربی است در اختلاس/ چنین گفت شخصی به اسفندیار/ زمین خوارها را ببین و برو/ به جای غم و غصه چیزی بخوار… الان نون تو اختلاسه!..

ادامه مطلب

تاکنون پیکر ۲۱ پیکر به خانواده‌ها تحویل داده شده است ، ارسال ۲۲۴ بافت

تعداد ۲۲۴ بافت انسانی تا کنون از بقایای پیکر جانباختگان سانحه هوایی تهران- یاسوج به پزشکی قانونی ارسال شده است است.  ارسال ۲۲۴ بافت انس..

ادامه مطلب

تفاوت فرهنگ عروس‌های ایرانی‌ با عروس خاندان سلطنتی

حضوری با سادگی آرایش و پیرایش و لباس عروس تازه خاندان سلطنتی بریتانیا، با وجود هزینه نجومی یک مراسم عروسی‌ سلطنتی که صرف شده است بود، مورد توجه مردم کشور..

ادامه مطلب