بلاگز

صاعقه در قم، ۲ نفر را به کام فوت کشاند

رعد و برق و صاعقه در منطقه‌ای از بخش سلفچگان باعث فوت ۲ نفر و مصدوم شدن ۱۰ نفر شد. رعد و برق و صاعقه در منطقه‌ای از بخش سلفچگان با..

ادامه مطلب

پیکر یک جانباخته دیگر اتفاق معدن زغال سنگ آزادشهر خارج شد

فرماندار آزادشهر در شرق گلستان از خارج شدن پیکر یکی دیگر از جانباختگان اتفاق معدن زغال سنگ زمستان یورت این شهرستان در بامداد روز شنبه خبر داد. ..

ادامه مطلب

آغاز مرحله اول ثبت‌نام طرح غیبت سربازی سال ۹۶

نخستین مرحله ثبت‌نام طرح غیبت سربازی سال ۹۶، از فردا ۱۶ اردیبهشت ماه شروع خواهد شد.بر پایه این گزارش، افرادی که بر اساس قانون ۸ سال به اوج غیبت..

ادامه مطلب

حادثه معدن آزادشهر عمدی بود؟

استاندار گلستان با اشاره به اینکه هرگونه اظهار نظر فنی در زمینه اتفاق معدن آزادشهر باید از سوی کمیته متخصص بیان شود، گفت: نقل قولی که از طرف من راجع ب..

ادامه مطلب

شایعه عجیب در باره معدنچیان

مدیر دادگستری کل گلستان عنوان بازداشت مدیرعامل معدن ذغال سنگ شهرستان آزادشهر در شرق استان را شایعه خواند و از رسانه ها و بازدیدکنندگان اینترنت خوا..

ادامه مطلب

دو نفر تحت مراقبت‌های خاص هستند، تعداد مصدومان اتفاق معدن به ۷۱ نفر رسید

سخنگوی اورژانس در اتفاق معدن آزادشهر گفت: بر اثر انفجار و ریزش معدن آزادشهر تاکنون ۷۱ نفر مصدوم شده است و به بیمارستان‌های اطراف انتقال یافته شد..

ادامه مطلب

دیواره‌های تونل امدادرسانی در معدن آزادشهر هم ریزش کرد

معاون عمرانی استانداری گلستان گفت: دیواره‎های تونل امدادرسانی در معدن زمستان یورت ریزش کرد. معاون عمرانی استانداری گلستان گفت: دیواره‎ه..

ادامه مطلب

حقوق ما به اندازه عصرانه وزیران است/ اعتراض کنیم اخراج می‌شویم، معدنچیان

برخی معدنچیان معترض در حاشیه اتفاق معدن یورت آزادشهر می‌گویند حقوق ما به اندازه یک وعده عصرانه وزیران است و اگر اعتراض کنیم اخراج می‌شویم. ..

ادامه مطلب

تشکیل پرونده قضایی جهت اتفاق معدن آزادشهر

مدیر کل دادگستری استان گلستان از تشکیل پرونده قضایی جهت اتفاق معدن یورت آزادشهر خبر داد. مدیر کل دادگستری استان گلستان از تشکیل پرونده قضایی ..

ادامه مطلب

پیش بینی رگبارهای پراکنده و تندبادهای لحظه ای

 بر اساس اطلاعیه اداره کل هواشناسی خوزستان، از روز چهارشنبه تا شنبه هفته آینده رگبارهای پراکنده و تند بادهای لحظه ای در بعضی نقاط استان آینده ..

ادامه مطلب