بلاگز

باشگاه‌ها از حضور بازیکنان در جام‌جهانی چقدر درآمد کسب می‌کنند؟

محاسبات فیفا نشان می‌دهد حضور هر بازیکن در جام جهانی حداقل ۱۳۰ هزار دلار آمریکا جهت کلوب مربوطه درآمدزایی دارد. باشگاه ها از حضور بازیکنان در..

ادامه مطلب

شان پن مدیر جمهور آمریکا را کلاهبردار خواند

بازیگر و کارگردان آمریکایی که هفته پرکاری را پشت سر گذاشت با حضور در یک برنامه تلویزیونی استراتژیست پیشین ترامپ را کلاهبردار خواند. شان پن مدیر جمهور..

ادامه مطلب

عوارض خطرناک خشکی پوست را دست کم نگیرید!

اگر به خشکی پوست دچار هستید و این عنوان ادامه دار شده است هست، حتما باید به فکر چاره بود و از کنار آن راحت نگذشت. عوارض خطرناک خشکی پوست را..

ادامه مطلب

دولتمردان فرانسوی بدانند که تسلیح متجاوز راه به جایی نمی‌برد / قاسمی

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان ضمن رد ادعای وزیر خارجه فرانسه راجع به ارسال سلاح از سوی کشور عزیزمان ایران به یمن، گفت: دولتمردان فرانسوی بدانند که تسلیح م..

ادامه مطلب

پدیده گرد و غبار در غرب و جنوب کشور ، بارش پراکنده باران در پایتخت

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی به کشور شاهد بارش باران در استان های غربی، مرکزی و سواحل دریای خزر خواهیم بو..

ادامه مطلب

موضع‌گیری کاملا سیاسی هنرمند اشتباه است/ بعد از قطع شدن خبر رسان تلگرام از فیل

فرهاد اصلانی هم بعد از فیلتر شدن خبر رسان تلگرام از فیلترشکن استفاده کرد. او موضع‌گیری کاملا سیاسی بازیگران و صورت های معروف را نمی‌پسندد. فرهاد ا..

ادامه مطلب

مروری بر مهم‌ترین علل وقوع تصادفات نوروزی

نگاهی به مهم‌ترین علل وقوع حوادث رانندگی در طرح نوروزی سال گذشته نشان می‌دهد که عامل انسانی و اقداماتی کاملا قابل پیشگیری، باعث وقوع این حوادث مرگبار شده ا..

ادامه مطلب

ژن درمانی روند اصلاح سکته را تقویت می کند

محققان دریافته اند جنبش ژنتیکی ممکن است موجب اصلاح توانایی مغز از لحاظ طیف وسیعی از ناتوانی ها و آسیب های نخاعی شود. ژن درمانی روند اصلاح سک..

ادامه مطلب

مرد جوان در زندان کرج خود را دار زد

زن میانسال هنگامی که جهت انتقام از «هووی» جوانش فیلم سیاهی را به شوهرش نشان داد تصور نمی‌کرد چه آینده شومی در انتظارشان است.شوهر این زن بعد از مشاهده فی..

ادامه مطلب

هشدارهای سرمربی الریان قطر پیش از بازی با استقلال کشور عزیزمان ایران

سرمربی تیم فوتبال الریان قطر به بازیکنان تیمش هشدار داد مراقب بازی هوایی و ارسال از کناره‌های تیم استقلال باشند. هشدارهای سرمربی الریان قطر ..

ادامه مطلب