بلاگز

فکر می‌کنم ترامپ در ماه مه از برجام خارج شود / کورکر

رئیس کمیته روابط خارجی سنا تصریح کرد که اگر اروپایی‌ها در ارتباط با چارچوبی راجع به برجام به توافق نرسند، رئیس‌جمهور آمریکا در ماه مه احتمالاً از این تو..

ادامه مطلب

توضیحات رضا رشیدپور راجع به حواشی گفت‌وگو با روحانی و برنامه «هفت»

رضا رشیدپور راجع به گفت وگو با رییس جمهور و همچنین اجرای برنامه «هفت» توضیح داد و تاکید کرد که هرگز دیگر اجرای برنامه «هفت» را قبول نخواهد کرد.  ..

ادامه مطلب

هنوز تصمیمی راجع به تیم بعدی‌ام نگرفتم / قوچان‌نژاد

مهاجم ایرانی می‌گوید هنوز تصمیمی راجع به آینده فوتبالی خود نگرفته است و قصد دارد بعد از جام جهانی روسیه راجع به تیم بعدی خود تصمیم گیری کند.  ..

ادامه مطلب

جریان سازی‌های احمدی‌نژاد همراهی با دشمن است/ می‌خواهند از پیگیری به مفاسدشان جلوگیری کنند ، اژه ای

معاون اول قوه قضاییه: بخشی از جریان سازی های احمدی نژاد همراهی با دشمن است و می خواهند از پیگیری به مفاسدشان جلوگیری کنند. اژه ای: جریان سازی ..

ادامه مطلب

واریز سود سهام عدالت کارمندان به سال آینده موکول شد

به علت اینکه سود سهام عدالت یک گروه باقی مانده از شرکت های موجود در سبد سهام هنوز محقق نشده سود این افراد در سال آینده واریز خواهد شد.  و..

ادامه مطلب

برکناری تیلرسون منادی خروج نهایی ترامپ از برجام است / جروزالم‌پست

اروپا با مذاکره مجدد راجع به برجام و یا منظور کردن جایگزین هایی جهت آن مخالف است و پایتخت کشور عزیزمان ایران از این کارها به عنوان موارد نقض توافقنامه هسته ای ی..

ادامه مطلب

پرچم ترکیه در عفرین برافراشته و مجسمه اوجلان پایین کشیده شد

نیروهای ارتش ترکیه بعد از اشغال شهر عفرین سوریه مجسمه عبدالله اوجالان رهبر زندانی حزب کارگران کردستان ترکیه(پ.ک.ک) را در مرکز شهر عفرین پایین کشیده و..

ادامه مطلب

اولویت ما در آموزش و پرورش مقابله با هجمه هاست / بطحایی

باید در مدارس نحوه مقابله با این هجمه‌ها را با روشهای مخصوص خود تمرین کنیم تا اجازه ندهیم این هجمه‌های سنگین هنجارهای اجتماعی و ملی ما را تحت‌الشعاع قر..

ادامه مطلب

بازیگران مشخص شدند ، آل کاپون بار دیگر به سینما می آید

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، لیندا کاردلینی، مت دیلن، کایل مک لاکلن و کاترین ناردوچی به تام هاردی در فیلم زندگینامه ای آل کاپون با نام «فانزو» به کارگردان..

ادامه مطلب

زیاد کردن قیمت بلیت اتوبوس در آستانه نوروز

با وجود ادعای عدم زیاد کردن قیمت بلیت اتوبوس از سوی مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران، قیمت بلیت از دو برابر معمول سال‌های اخیر نیز زیاد زیاد کرد..

ادامه مطلب