بلاگز

هفته آینده به ۱۱ میلیون ایرانی سبد کالا داده می شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سبد کالا هفته آینده بین ۱۱میلیون خانوار ایرانی توزیع می‌شود. هفته آینده به ۱۱ میلیون ایرانی سبد کالا د..

ادامه مطلب

برتری خاتم اردکان و بانک سرمایه در لیگ برتر والیبال

دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال امروز (چهارشنبه) با برگزاری دو دیدار پیگیری شد. برتری خاتم اردکان و بانک سرمایه در لیگ برتر والیبال ..

ادامه مطلب

زمان قطعی پرداخت سپرده‌های تعاونی ولی‌عصر مشخص شد

نایب مدیر مجلس از پرداخت سپرده‌های سپرده‌گذاران تعاونی ولی‌عصر (عج) از روز دوشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: بانک مرکزی در سایت خود بانک عامل را معرفی م..

ادامه مطلب

رییس‌جمهور جهت حل پرسشها فدراسیون کشتی چاره‌جویی کند / تابش

رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از رییس‌جمهور، وزیر ورزش، دبیر شورای عالی امنیت ملی و در راس همه مقام معظم رهبری درخواست کرد تا با تدبیر حکیمانه خود نس..

ادامه مطلب

اطلاعی از ممنوع‌الخروجی بقایی و احمدی‌نژاد ندارم / وکیل بقایی

وکیل حمید بقایی از ممنوع الخروجی احمدی‌نژاد و بقایی اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: این عنوان به شخص ابلاغ نمی‌شود به همین علت من از آن اطلاع ندارم. ..

ادامه مطلب

نمی‌خواهیم هیچ کسی در قفس باشد / روحانی

در مراسم دیدار رییس جمهور با برگزیدگان و نخبگان استان هرمزگان، ۱۷ پروژه عمرانی، خدماتی و زیربنایی به طور همزمان و از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح و عملیات اجرایی..

ادامه مطلب

وزارت ورزش با استعفای رسول خادم مخالفت کرد

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در تصویر العمل به استعفای رسول خادم بیان کرد: ما این خبر را از طریق رسانه‌ها شنیده‌ایم و قطعا با استعفای خادم مخا..

ادامه مطلب

خادم قید سرمربی‌گری تیم ملی را هم زد

در حالی که تیم ملی کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران فردا (پنجشنبه) عازم رقابت‌های قهرمانی آسیاست رسول خادم بعد از استعفا از ریاست فدراسیون، تیم ملی را هم در مس..

ادامه مطلب

فشار و اجبار در مورد حجاب را قبول نداریم / ابتکار

معاون امور زنان و خانواده مدیر جمهور با تاکید بر ایجاد گفتگوی ملی و شنیده شدن مطالبات نسل جوان درمورد حجاب، گفت: باید زمینه جهت شنیده شدن نظر های متفاوت ف..

ادامه مطلب

«مِشمِشه» با پوریا شکیبایی برابر دوربین رفت

به گزارش مهر، فیلم «مِشمِشه» به نویسندگی و کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه کنندگی علی یاور بعد از پشت سر گذاشتن پیش تولیدی یک ماهه با گزینش کامل بازیگران..

ادامه مطلب