بلاگز

بهتر بود پیشنهادات احمدی‌نژاد قبل از بازداشت دوستانش مطرح می‌شد / مطهری

بسیاری از پیشنهادات شما درست است ولی بهتر آن بود که این‌ها را در وقت صدارت خود و لااقل قبل از بازداشت دوستان‌تان و مطرح شدن پرونده‌های خودتان می‌گفتید.&nbs..

ادامه مطلب

توضیح پزشکی قانونی راجع به اعلام اسامی جانباختگان هواپیمای پایتخت کشور عزیزمان ایران -یاسوج

تاکنون هیچ پیکر کاملی از قربانیان اتفاق سقوط هواپیمای یاسوج به پزشکی قانونی تحویل داده نشده بلکه تنها بقایایی از اجساد به پزشکی قانونی ارجاع شده است ..

ادامه مطلب

عکس) ، مادر زن دامادش را با ضربات سنگ کشت+ کشف جسد از زیر خروارها خاک (

پنجم آذرماه زن جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۰۱ تجریش به مأموران اعلام کرد که همسرش به نام یعقوب ۳۶ ساله از منزل خارج شده است و دیگر مراجعتی به منزل نداشت..

ادامه مطلب

تصاویر) + مسجدی که دست‌کمی از باغ‌های بهشتی ندارد (

به گزارش گروه تحریریه سایت، اگر به عنوان مسافر سری به “قرشهر” در ترکیه بزنید، یکی از مکان هایی که دیدار از آن به وسیله اهالی به شما توصیه..

ادامه مطلب

نظارت نامحسوس بر پلیس ، لباس‌ پلیس‌های تهران، خراسان و اصفهان دوربین‌دار می‌شود

رییس پلیس پیشگیری ناجا راجع به دوربین البسه پلیس گفت: استفاده از این دوربین‌ها در زیاد نقاط دنیا مرسوم است و ما با دو نشانه این کار را انجام دادیم ن..

ادامه مطلب

زندگی «توپاک» در تئاتر مستند ، خواننده رپ کشته‌شده روی صحنه می‌آید

منیژه محامدی قصد دارد در سال ۹۷ نمایشنامه «توپاک» را بر اساس زندگی خواننده معروف رپ آمریکایی که به قتل رسید، روی صحنه ببرد. خواننده رپ کشته ..

ادامه مطلب

بعضی کشورهای منطقه استقلال خود را گرو گذاشتند تا امنیت بخرند / وزیر خارجه

وزیر امور خارجه گفت: بعضی کشورهای منطقه آبرو، استقلال، عزت، شرف و حیثیتشان را گرو گذاشتند و منابع سرشار کشورشان را به تاراج کمپانی های تسلیحاتی دادند تا جهت خود ..

ادامه مطلب

انتقال سفارت آمریکا به قدس نقض قطعنامه‌های شرکت ملل است / ترکیه

وزارت خارجه ترکیه اعلام کرد که تصمیم آمریکا مبنی بر انتقال سفارتش به قدس در ماه مه نادیده‌ گرفتن قطعنامه‌های شرکت ملل و بیانیه‌های شرکت همکاری اسلام..

ادامه مطلب

جان باختن ورزشکار بدنساز سیستان وبلوچستان براثر تیراندازی افراد شرور

مسئول کمیته پرس سینه هیئت بدنسازی سیستان وبلوچستان در محور ایرانشهر –خاش نشانه تیراندازی افراد شرور قرار داده شد و جان خود را از خبر ‌داد.  جان باختن ..

ادامه مطلب

هیچ فردی حق ندارد به بهانه آزادی، امنیت را خدشه دار کند / دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران

دادستان عمومی و انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: متهمان آشوب‌های اخیر در منطقه پاسداران تعیین وظیفه شدند.  دادستان پایتخت کشور عزیزم..

ادامه مطلب