بلاگز

حل مسئله گرد و غبار جنوب‌شرق اهواز ظرف ۲ سال

معاون هماهنگی و نظارت معاون‌اول رئیس‌جمهوری در اهواز گفت: مسئله گرد و غبار در جنوب‌شرق این کلان‌شهر ظرف ۲ سال آینده به‌طور کامل حل می‌شود. حل مسئله گ..

ادامه مطلب

واکنش «حماس» به تحریم آمریکا علیه «اسماعیل هنیه»

سخنگوی جنبش حماس در تصویر العمل به قرار گرفتن نام «اسماعیل هنیه» مدیر دفتر سیاسی این جنبش در لیست تروریسم آمریکا اعلام کرد که این مساله نشان می‎دهد ایالا..

ادامه مطلب

آمریکا «اسماعیل هنیه» و جنبش «الصابرین» را تحریم کرد

آمریکا مدیر دفتر سیاسی جنبش حماس و سه گروه فلسطینی و مصری را در فهرست تحریم قرار داد. آمریکا «اسماعیل هنیه» و جنبش «الصابرین» را تحریم کرد ..

ادامه مطلب

انتقاد تند مجری سابق «هفت» از مهران مدیری و رضا رشیدپور

محمود گبرلو بیان کرد که سطح تخصصی برنامه «هفت» با اجرای مجریان تازه پایین می‌آید و این برنامه نیازمند مجری متخصص است. انتقاد تند مجری سابق ..

ادامه مطلب

رئیس‌جمهور فرانسه درک ناقصی از مبارزه ترکیه با تروریسم دارد / ایلدریم

نخست وزیر ترکیه در تصویر العمل به هشدار مدیر جمهور فرانسه به آنکارا راجع به عملیات کنونی این کشور در خاک سوریه موسوم به «شاخه زیتون» اعلام کرد: وی در..

ادامه مطلب

برخورد قطار حامل جمهوريخواهان با کاميون در آمريکا

به گزارش فارس، یک قطار حامل شماری از نمایندگان جمهوری خواه کنگره آمریکا که عازم ویرجینیای غربی بوده با یک کامیون تصادف کرده هست. گفته می شود در این اتفاق چند نف ..

ادامه مطلب

خودکشی در زندان اوین با نایلون سطل زباله انجام شده است است / نماینده مجلس

یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به دیدار هیاتی از نمایندگان از زندان اوین، گفت که در این دیدار فیلم خودکشی سینا قنبری و محل اتفاق نشان داده شد ..

ادامه مطلب

رشیدپور اساساً چه نسبتی با سینمای کشور عزیزمان ایران دارد؟!

با وجود اعلام رسمی مدیران شبکه سه راجع به گزینش مهران مدیری به عنوان مجری برنامه «هفت» جهت ایام جشنواره فیلم فجر، یکباره رضا رشیدپور جانشین او شد و بدهید تر..

ادامه مطلب

عدم شرکت بعضی معارضین سوری در نشست «سوچی» اشتباه سیاسی بود / ماریا زاخاروا

سخنگوی وزارت خارجه روسیه با اعلام نگرانی از عملیات جاری ارتش ترکیه در شمال سوریه، راجع به کنگره ملی سوریه نیز گفت: عدم شرکت بعضی معارضین سوری در نشس..

ادامه مطلب

نظر رییس دولت اصلاحات به ادامه کار شورای عالی سیاست‌گذاری با برطرف نقص‌ها است / آذر منصوری

آذر منصوری گفت: با بودن شورای عالی سیاست گذاری و شورای هماهنگی اصلاحات و پیگیری هایی که در دستورکار شورای عالی جهت آسیب شناسی و اصلاح عملکرد در انتخابات..

ادامه مطلب