بلاگز

آرسنال با پنالتی پیروزی را از دست داد , هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس

به گزارش تسنیم، هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس با تساوی یک بریک تیم آرسنال در زمین وست برومویچ پیگیری شد. هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلی..

ادامه مطلب

جسد یکی از دو کارگر شهرداری در کانال آب پیدا شد

سخنگوی شرکت آتش نشانی گفت: جسد یکی از دو کارگر شهرداری که به مدت ۲۴ ساعت در کانال زیرزمینی آب مفقود شده است بودند، پیدا شد. جسد یکی از دو کارگر شهردار..

ادامه مطلب

وقت ناهاره! , عکس روز نشنال جئوگرافیک

در تصویر پیش رو یک خرس جوان و قهوه ای بومی آلاسکا را می بینید که به تازگی یک ماهی سالمون بزرگ را جهت ناهار شکار کرده هست. فرانک اسپارانو، عکاس حرفه ای حیات ..

ادامه مطلب

در سال ۲۰۱۸ سیاست خارجی جسورانه‌تری را در پیش خواهیم گرفت / اردوغان

رئیس جمهوری ترکیه در سخنانی به مناسبت سال تازه میلادی تصریح کرد که کشورش در عرصه خارجی در سال آتی سیاست جسورانه‌تری و ریسک پذیرتری را در پیش خواهد گرفت. ..

ادامه مطلب

دولت می تواند با وعده ها و کارها مناسب اوضاع کشور را کنترل کند/ مدیر جمهور بای

همان کسانی که در اوج تحریم ها از پرسشها اقتصادی حرفی نمی زدند و در اوج بحران ها ساکت بودند و به تعبیر خود، مردم را دعوت می کردند تا به جای مرغ، اشکنه ..

ادامه مطلب

به ایرانی که منزل همه ایرانیان اعم از مسلمان، مسیحی، یهودی و زرتشتی است افتخار می‌کنیم / روحانی

رییس‌ جمهور در خبر تبریکی به هموطنان مسیحی به مناسبت شروع سال ۲۰۱۸ میلادی تاکید کرد که “ما به ایرانی که منزل همه ایرانیان اعم از مسلمان، مسیحی، یه..

ادامه مطلب

فردا مدارس ابتدایی اصفهان تعطیل است

رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با توجه به استمرار آلاینده‌ها در اصفهان و هشت شهر دیگر فردا نیز مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک تعطیل..

ادامه مطلب

عامل خارجی در اعتراضات‌های اخیر در کشور عزیزمان ایران نقش دارند / سناتور روس

رئیس کمیته امور بین‌المللی در شورای فدراسیون روسیه با اشاره به شعارهای تکرار شده است در جریان اعتراضات اخیر در بعضی شهرهای ایران، نقش عوامل خارجی در..

ادامه مطلب

حضور کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران در جام جهانی آمریکا ، سرمربیگری خادم تا انتخابی تیم ملی

۱- مقرر شد با توجه به قرار نگرفتن جام تختی در رشته کشتی آزاد در سیستم رنکینگ “اتحادیه جهانی کشتی”در امسال و ضرورت حضور حداکثر پنج کشتی گیر بزرگسا..

ادامه مطلب

دستگیری چند نفر در اغتشاشات اخیر/ این افراد اعتراف کرده‌اند که احساساتی شده‌اند ، دادستان تهران

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران از دستگیری تعدادی در حمله به اماکن عمومی در پی برگزاری تجمعات اخیر خبر داد و گفت: در مصاحبه با این زندانیان، آنان اعلام کردند ..

ادامه مطلب