بلاگز

می‌توانم قطعا بگویم توافق هسته‌ای چیزی نبود که من می‌خواستم/ بعضی سیاست‌های عص

محمد جواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان ساعتی قبل در نشست پرسش و پاسخ در کنفرانس گفت و گوهای مدیترانه حاضر و به پرسش های متنوع راجع به فعالیت های منطقه ای ایران، ..

ادامه مطلب

توقف خرید آب سنگین کشور عزیزمان ایران از سوی آمریکا

مقامات کاخ سفید به یک رسانه ی آمریکایی خبر دادند که خرید آب سنگین از کشور عزیزمان ایران که از دوران ریاست جمهوری اوباما و بر اساس برجام شروع شده است بود متوق..

ادامه مطلب

پیروزی مدعیان در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال

هفته بیستم لیگ برتر فوتسال با پیروزی تیم های گیتی پسند و حفاری و همچنین لغو یک مسابقه برگزار شد. پیروزی مدعیان در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال ..

ادامه مطلب

چطور ریسک سردرد را به حداقل برسانیم؟

ما در عصر شلوغی زندگی می‌کنیم، ترافیک‌های وحشتناک، ساعت‌ها پشت مانیتور کامپیوتر نشستن،‌ خوابی که از چشم‌هایمان فرار می‌کند، هوای آلوده،‌ دوره حکمرانی ..

ادامه مطلب

همکاری ترامپ با پوتین بر سر صلح در سوریه

جالب توجه است که به خواست دولت اسد جهت ورود به مذاکرات اساسی اشاره شده است هست. در بیانیه یکسان ترامپ و پوتین نام اسد آورده شده است است و مطلقا هیچ نشانی از جد..

ادامه مطلب

برنامه کاخ‌سفید جهت انتصاب رییس شرکت سیا به عنوان وزیر امور خارجه / نیویورک تایمز فاش کرد

کاخ‌سفید تصمیم دارد رییس شرکت جاسوسی آمریکا را به عنوان وزیر امور خارجه این کشور منصوب کند. نیویورک تایمز فاش کرد: برنامه کاخ سفید جهت انتصاب رییس ..

ادامه مطلب

شاید بعد از جام جهانی از دنیا مربیگری خداحافظی کنم / کی روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ممکن است بعد از آخر جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از دنیای مربیگری خداحافظی کند. کی روش: شاید بعد از جام جهان..

ادامه مطلب

سیاست عربستان، تاثیری بر سیاست‌های داخلی کشور عزیزمان ایران ندارد / زنگنه

وزیر نفت، از تمدید توافق اوپک حمایت کرد و گفت: سیاست‎های عربستان سعودی، هیچ تاثیری در سیاست‌های داخلی کشور عزیزمان ایران ندارد. زنگنه: سیاس..

ادامه مطلب

بازهم غلط های فردی ۳ امتیاز از ما گرفت/ نیم فصل با بعضی بازیکنان خداحافظی می‌کنیم ، کرانچار

به گزارش ایلنا، زلاکو کرانچار بعد از آخر دیدار تیم های سپاهان و استقلال خوزستان که با نتیجه یک-یک همراه بود در نشست خبری اظهار داشت: این تصویر دوباره..

ادامه مطلب

تصاویر) + آقای بازیگر در نقش منفی ترین شخصیت داستان الیور توئیست (

تئاتر موزیکال الیور توئیست دومین رمان مشهور چارلز دیکنز، نویسنده مشهور انگلیسی این روزها با بازی مهناز افشار، نوید محمدزاده، هوتن شکیبا ، آتیلا پسیانی و..

ادامه مطلب