بلاگز

شناسایی سارقان از روی کاپشن

چهار سارق نقابدار که به زور وارد منزل همسایه روبه‌رویی‌شان شدند و بعد از بستن دست و پای همسران جوان، اموال آنها را دزدیدند هرگز تصور نمی‌کردند از روی..

ادامه مطلب

جوان انتقامجو هـم خودش را کشت و هم نامـزدش را!

پسرجوان هنگامی که از زندان بعد از طی شدن محکومیتش به علت اختلافات خانوادگی آزاد شد، هم جان نامزدش را گرفت و هم جان خودش را! جوان انتقامجو هـم ..

ادامه مطلب

از تختی تا شریعتی , سلبریتی های قبل از انقلاب

با قدرت گرفتن استودیوهای فیلمسازی در آمریکا و رونق رسانه های نوشتاری و روزنامه ها در فضای بعد از جنگ جهانی دوم ذره ذره سر و کله واژه جدیدی به میان آ..

ادامه مطلب

کره‌شمالی &quot/ ندارد ، گوش شنوا&quot، ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا در آخرین اظهارنظر خود راجع به آزمایشات موشکی کره‌شمالی گفته هست، بحران هسته‌ای کره‌شمالی از طریق “مذاکره” قابل حل نیست.&nbs..

ادامه مطلب

تفریحات سیاست مداران دنیا چیست؟

آدم هستند دیگر. گیرم اهل دنیای بی پدر و مادر سیاست باشند و سرشان گرم بازی با مهره های قصر و کاخ ارزش ولی باز هم علت نمی شود، تفریح نکنند. تف..

ادامه مطلب

وضعیت هوا کشور در سه روز آینده

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی اوضاع هوا کشور را طی سه روز آینده تشریح کرد. وضعیت هوا کشور در سه روز آینده عبارات مهم : آس..

ادامه مطلب

فعلا ضرورتی جهت دیدار از سایت‌های نظامی کشور عزیزمان ایران وجود ندارد / مقامات آژانس بین‌المللی انرژی اتمی

دو مقام ارشد آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گفتگو با رویترز به درخواست آمریکا جهت دیدار از اماکن نظامی کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان دادند. ..

ادامه مطلب

هدف بمبگذاری در مسکو بوده است ، بازداشت ۲ عضو داعش در روسیه

نیروهای امنیتی روسیه از بازداشت ۲ عضو داعش در مسکو خبر دادند که قرار بوده فردا اقدام به بمبگذاری در پایتخت روسیه کنند. بازداشت ۲ عضو داعش در ..

ادامه مطلب

تصویر , رکورد خارق‌العاده کشور عزیزمان ایران در مقدماتی جام جهانی+ ۱۲ کلین شیت متوالی

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که پیش از این افزایش خود را به جام جهانی ۲۰۱۸ قطعی کرده بود، در نهمین بازی خود به مصاف کره جنوبی رفت ..

ادامه مطلب

سفیر خود را به کشور عزیزمان ایران بازگرداندیم چون علت خارج کردن آن منتفی شد / قطر

وزیر امور خارجه قطر گفت که این کشور سفیر خود را به کشور عزیزمان ایران بازگرداند چون علت خارج کردن آن منتفی شده است بود. قطر: سفیر خود را ب..

ادامه مطلب