بلاگز

تصویر | دریاچه صورتی در تصویر روز نشنال جئوگرافیک

تصویر روز نشنال جئوگرافیک کابل برقی را نشان می دهد که از یک دریاچه خشک در کالیفرنیا عبور می کند. سطح این دریاچه به علت اوضاع جَوی در این فصل سال از می..

ادامه مطلب

پوستر فیلم سینمایی سارا و آیدا به کارگردانی مازیار میری رونمایی شد.

پوستر فیلم سینمایی سارا و آیدا به کارگردانی مازیار میری در آستانه اکران عمومی رونمایی شد. پوستر فیلم سینمایی سارا و آیدا به کارگردانی مازیار میری..

ادامه مطلب

از پنجشنبه یک شبکه به صداوسیما اضافه می‌شود

مدیر شبکه امید در نشست خبری افتتاح رسمی این شبکه اعلام کرد: از روز شنبه (۱۴ مرداد ماه) روزی شش ساعت و نیم برنامه تولیدی از این شبکه پخش خواهد شد. ..

ادامه مطلب

یک هیات بلندپایه قطری در مراسم تحلیف روحانی شرکت می‌کند

یک رسانه عربی اعلام کرد که کشور قطر دعوت کشور عزیزمان ایران جهت شرکت در مراسم تحلیف حسن روحانی، رییس‌جمهور کشور عزیزمان ایران را پذیرفته است و یک هیات..

ادامه مطلب

قانونگذاران آمریکا باید از توافق هسته‌ای حمایت کنند / هافینگتن‌پست

یک روزنامه آمریکایی با اشاره به مصوبه کنگره آمریکا جهت وضع تحریم علیه روسیه، کشور عزیزمان ایران و کره شمالی، نوشت: مخالفت سناتور سندرز با این طرح جه..

ادامه مطلب

عکس‌های تازه + «محکومین» به اشرفی اصفهانی رسیدند

مجموعه تلویزیونی «محکومین» که تصویربرداری آن به تازگی در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شده است هست، امروز دوشنبه (۹ مرداد ماه) در لوکیشن “منزل..

ادامه مطلب

عکس + چهارمین کدو تنبل بزرگ دنیا

کشاورز باتجربه در یکی از مزارع چین کدو تنبل ۱۱۸ کیلویی پرورش داد که ۸۸ سانتی‌متر قطر دارد. چهارمین کدو تنبل بزرگ دنیا +عکس عبارات مهم : م..

ادامه مطلب

تیموریان به گسترش فولاد پیوست

به گزارش ایسنا، آندرانیک تیموریان هافبک پیشین نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و ماشین سازی تبریز با عقد قراردادی به تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز پیوست. ..

ادامه مطلب

صنعت هسته‌ای بهتر از گذشته در حال پیشرفت است / صالحی اطمینان داد

رییس شرکت انرژی اتمی گفت: روند فعالیت های هسته‌ای کشور رو به جلو و بر روی ریل قرار دارد. صالحی اطمینان داد: صنعت هسته ای بهتر از گذشته در حال پیشرف..

ادامه مطلب

«دورهمی» مهران مدیری و امیر جعفری

«دورهمی» به مناسبت جشن‌های دهه کرامت و تولد امام رضا(ع)، با حضور امیر جعفری روی آنتن می‌رود. «دورهمی» مهران مدیری و امیر جعفری عبارات مه..

ادامه مطلب