بلاگز

متوسط حقوق مدیرعامل صندوق توسعه ۵۷ میلیون تومان بود

سخنگوی دستگاه قضا در خصوص آخرین اوضاع پرونده همسر یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و تأیید قوه قضائیه در وقوع تخلف خیریه متعلق به این فرد گفت: ق..

ادامه مطلب

نشت بنزین و آتش سوزی در خیابان شریعتی/ عکس

سخنگوی آتش‌نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران از آتش‌سوزی در خیابان شریعتی بر اثر نشت بنزین خبر داد. در این اتفاق اتومبیل امید زندگانی نیز دچار آ..

ادامه مطلب

درآمدزایی به وسیله شهرداری با شهر فروشی

نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد ادعاهای قالیباف در مورد تولید برق از زباله و نقش شورای عالی معماری در بلندمرتبه..

ادامه مطلب

اسیدپاشی روی همسر به علت اختلاف خانوادگی

 فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: مرد جوان در پی اختلاف خانوادگی با پاشیدن اسید روی همسرش متواری شد. فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: ..

ادامه مطلب

حضور مردم سایه جنگ را از کشور برطرف کرده، نه مسئولین!/ رهبر

رهبر : گاهی می‌شنویم و شنیده‌ایم در گذشته بعضی‌ها گفته‌اند که هنگامی که ما آمدیم مسئولیت پیدا کردیم توانستیم سایه‌ی جنگ را از..

ادامه مطلب

جوان یا زن می کند؟/ فیس‌ اپ Face App چگونه ما رو پیر

مدتی است اپلیکیشن جالبی بنام “فیس‌اپ Face App” زیاد بازدیدکنندگان گوشی‌های هوشمند حتی چهره‌های معروف را درگیر خود کرده هست..

ادامه مطلب

به خاطر صدای بلند همسرم طلاق گرفتم

زهره که از فریادها و صدای هر لحظه بلند شوهرش خسته بود، هنگامی که دید که با هر تلنگری باید صدای داد و فریاد همسرش را بشنود تصمیم به جدایی گرفت. این زوج..

ادامه مطلب

انتقاد جالب حسن روحانی از بعضی از دلواپسان

حسن روحانی با انتقاد از بعضی دلواپسی‌های اخیر در مورد افتتاح پروژه‌های تکمیل شده است در دولت یازدهم به وسیله رییس جمهور، اعلام کرد: جهت اف..

ادامه مطلب

بدل ایرانی اوباما در تهران! عکس

شباهت جالب یک ایرانی به اوباما باعث انتشار تصویر وی به عنوان بدل ایرانی اوباما شده است است. شباهت جالب یک ایرانی به اوباما باعث انتشار تصویر ..

ادامه مطلب

کشف محموله قاچاق در منزل آقای وزیر صحت دارد؟

یک منبع آگاه خبر کشف محموله پوشاک قاچاق در منزل یکی از وزرا را دروغ محض و بی اخلاقی انتخاباتی خواند. یک منبع آگاه خبر کشف محموله پوشاک قاچاق..

ادامه مطلب