بلاگز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس آن‌قدر بدبخت نشده که جهت تمدید قرارداد بازیکنان التماس کند / گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: چند بازیکن مدنظرمان هستند که اگر بازیکنان آزاد خودمان جهت تمدید قرارداد به کلوب نیایند با آنها جا‌ی‌شان را پر خواهیم کرد.

پرسپولیس آن‌قدر بدبخت نشده که جهت تمدید قرارداد بازیکنان التماس کند / گرشاسبی

گرشاسبی: پرسپولیس آن قدر بدبخت نشده که جهت تمدید قرارداد بازیکنان التماس کند

عبارات مهم : بازیکن

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: چند بازیکن مدنظرمان هستند که اگر بازیکنان آزاد خودمان جهت تمدید قرارداد به کلوب نیایند با آنها جا ی ارزش را پر خواهیم کرد.

به گزارش تسنیم، حمیدرضا گرشاسبی در مورد توافق این کلوب با مهدی شیری اظهار داشت: ما با این بازیکن توافق کردیم جهت دو سال پیراهن پرسپولیس را بر تن کند و چنانچه پنجره نقل و انتقالات جهت کلوب پرسپولیس باز شد قرارداد او را امضا می کنیم ولی در حال حاضر فقط می توانستیم با وی توافق کنیم و اگر محرومیت مان ادامه داشته باشد این بازیکن بعد از آخر آن می تواند جهت پرسپولیس به میدان رود.

پرسپولیس آن‌قدر بدبخت نشده که جهت تمدید قرارداد بازیکنان التماس کند / گرشاسبی

وی در پاسخ به این پرسش که شیری را در صورت باز نشدن پنجره نقل و انتقالات به چه تیمی قرض خواهند داد؟ عنوان کرد: در این مورد ما تصمیم گیرنده نیستیم آیا که به لحاظ قانونی نمی توانیم با شیری قراردادی را ثبت کرده و او را به تیمی قرض دهیم. اینکه شیری در صورت ادامه محرومیت ما در چه تیمی به بازی اش ادامه خواهد داد، تصمیمی است که بر عهده خودش گذاشته ایم.

سرپرست کلوب پرسپولیس در مورد حضور محسن مسلمان در این کلوب و اینکه آیا مذاکراتی در رابطه با تمدید قراردادش با این بازیکن داشته است یا نه؟ تصریح کرد: مسلمان جهت روشن شدن اوضاع مالی اش به کلوب آمده بود و در مورد تمدید قراردادش نیز منتظر تصمیم برانکو هستیم. سرمربی تیم در مورد تمدید قرارداد کلوب با این بازیکن هنوز نظر نهایی اش را به ما اعلام نکرده است.

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: چند بازیکن مدنظرمان هستند که اگر بازیکنان آزاد خودمان جهت تمدید قرارداد به کلوب نیایند با آنها جا‌ی‌شان را پر خواهیم کرد.

گرشاسبی راجع به اینکه آیا قبل از اعزام تیم ملی به ترکیه و متعاقب آن روسیه با وحید امیری تمدید نکردند؟ یادآور شد: قبل از رفتن تیم ملی با امیری صحبت کردیم و او قول داده بعد از جام جهانی قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد.

وی راجع به احتمال پیوستن فرشاد احمدزاده به یک تیم قطری نیز خاطرنشان کرد: از مذاکره احمدزاده با قطری ها بی اطلاع هستم و بعید می دانم این اتفاق افتاده باشد. در این مورد تصمیم گیرنده خودشان هستند و پرسپولیس هم آن قدر بدبخت نیست که بخواهد به بازیکنی جهت تمدید قرارداد التماس کند. ما چندین بار از این بازیکنان خواسته ایم تا جهت تمدید قرارداد به کلوب بیایند و حالا تصمیم با خودشان هست. اگر بازیکنی فکر می کند سرنوشتش در تیم دیگری بهتر رقم می خورد، نمی توانیم به زور او را نگه داریم.

سرپرست کلوب پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکن دیگری مدنظر کلوب پرسپولیس جهت تمدید قرارداد است یا نه؟ عنوان کرد: بله بازیکنان دیگری مدنظرمان هستند که اگر بازیکنان خودمان که آزاد شده است اند جهت تمدید قرارداد به کلوب نیایند جهت جذب آنها اقدام خواهیم کرد.

پرسپولیس آن‌قدر بدبخت نشده که جهت تمدید قرارداد بازیکنان التماس کند / گرشاسبی

واژه های کلیدی: بازیکن | قرارداد | بازیکنان | پرسپولیس | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود

نویسنده : blogzz