بلاگز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اینترنت مکانی جهت انتقام گیری شخصی شده است است / کوروش تهامی

بازیگر فیلم “رگ خواب” گفت: هنوز آشنایی درستی نسبت به اینترنت وجود ندارد و انگار همه می خواهند صرفاً در این فضا از هم انتقام بگیرند. من تمام تلاشم بر این بوده که

اینترنت مکانی جهت انتقام گیری شخصی شده است است / کوروش تهامی

کوروش تهامی: اینترنت مکانی جهت انتقام گیری شخصی شده است است

عبارات مهم : سینما

بازیگر فیلم “رگ خواب” گفت: هنوز آشنایی درستی نسبت به اینترنت وجود ندارد و انگار همه می خواهند صرفاً در این فضا از هم انتقام بگیرند. من تمام تلاشم بر این بوده که در این سالها جز در مسائلی که نسبت به آنها آگاهی ندارم نظری را ارائه ندهم ولی این نوع نگاه چندان همگانی نیست.

کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون که سال گذشته توانست با حضور در فیلم “رگ خواب” به کارگردانی “حمید نعمت الله” موفقیت های فراوانی را به دست آورد در گفت وگو با میزان درخصوص حضور دوباره خود در جشنواره فجر امسال گفت: امسال در فیلم “کروکودیل” به کارگردانی “مسعود تکاور” به ایفای نقش پرداختم و تا آنجا که می دانم فیلم حضور در فجر ارسال شده است است.

وی راجع به کم کاری خود در عرصه سینما تاکید کرد: همواره تلاش کرده ام گزیده کار باشم و در تمامی نقش ها نیز تلاش کردم تا عالی ترین خود را در قالب آن نقش به نمایش بگذارم. خداوند توجه خاص ای به من داشته و همین واسطه موفقیت نسبی در کار خود داشته ام. بخشی از یک اتقاق خوب به من بازیگر مربوط است ولی بخش دیگر به فیلمسازان وابسته است که چگونه اثری را تولید کرده و کدام بازیگران را جهت آن اثر گزینش کنند.

بازیگر سریال زیر تیغ با اشاره به بازگشت احتمالی خود به تلویزیون افزود: امسال پیشنهادات بسیار زیادی دریافت کرده ام و فقط شش پیشنهاد مهم تلویزیونی داشتم ولی ترجیح دادم در فصلی سریال کار کنم که فصل تولیدات سینمایی نباشد. البته در کنار اینها پخش نسخه سریالی آشوب را در برنامه داشتم که خوشبختانه بازخوردهای بسیار خوبی را به همراه داشت.

بازیگر فیلم “رگ خواب” با تاکید بر فضای متشنج اینترنت افزود: واقعیت امر به سرعت و مقطعی نمی شود با پرسشها اینترنت روبرو شد. حل این پرسشها نیاز به برنامه ریزی طولانی مدت و مدون دارد. متاسفانه اینترنت به سمتی رفته که تنها به پرسشها و بخش های منفی هر اتفاقی می پردازد. با توجه به وضع فعلی بعید می دانم حاشیه سازی های موجود در اینترنت به آسانی و به این زودی ها حل شوند لیکن این اتفافات با تصمیم یک یا دو فرد حل نمی شود و باید همیتی ملی جهت مقابله با آن وجود داشته باشد.

وی اظهار نظر در خصوص تمامی پرسشها را نادرست خواند و تصریح کرد: متاسفانه بعضی افراد از جمله بازیگران و صورت های معروف بدون اینکه هیچگونه شناختی نسبت به آن شخص یا مساله داشته باشند در اینترنت اظهار نظر می کنند. اینگونه اظهار نظرات نه در خور بازیگران و صورت های معروف و نه در جایگاه و شایسته مردم کشور عزیزمان ایران است.

بازیگر فیلم “به رنگ ارغوان” ادامه داد: هنوز آشنایی درستی نسبت به اینترنت وجود ندارد و انگار همه می خواهند صرفاً در این فضا از هم انتقام بگیرند. من تمام تلاشم بر این بوده که در این سالها جز در مسائلی که نسبت به آنها آگاهی ندارم نظری را ارائه ندهم ولی این نوع نگاه چندان همگانی نیست.

اینترنت مکانی جهت انتقام گیری شخصی شده است است / کوروش تهامی

وی حضور و موفقیت در جشنواره را بی تاثیر خواند و اذعان کرد: واقعیت امر اینکه موفقیت یا عدم موفقیت در جشنواره فجر نه آنکه اهمیتی نداشته باشد ولی نشانه مهم نیست. آنچه بیش از جشنواره و جایزه مهم است نوع آثاری است که در سینمای کشور عزیزمان ایران تولید می شود چون همه دیدند که سال گذشته با فیلم تحسین برانگیزی چون رگ خواب چه برخوردهایی شد.

بازیگر فیلم “بی خداحافظی” اوضاع سینمای گیشه زده را نامناسب خواند ادامه داد: متاسفانه این روزها همه چیز سینما به گیشه و فروش ختم می شود. تولید کنندگان و تهیه کنندگان صرفاً به دنبال این هستند که سراغ آثاری بروند که در کمترین وقت تولید بیشترین فروش را داشته باشند. این نوع نگاه به سینما توهین به شعور مخاطب است و متاسفم که سینمای ما با چنین آثار کمدی و سطحی روبرو شده است است.

تهامی پرداختن به پرسشها مهم و جدی جامعه را نیاز مهم سینما خواند و خاطرنشان کرد: اینکه سینما باید جالب بوده و تولید سرمایه کند قابل قبول است ولی این نیست که این نشانه تنها از طریق آثار سطحی و مبتدل کمدی حاصل شود بلکه طی سال گذشته دیدیم که سینما می تواند با آثار جدی هم فروش خوبی را تجربه کند. به عنوان مثال رگ خواب ثابت کرد که می توان با فیلمی که مفرح و شاد نیست و تنها دو بازیگر مهم دارد هم مخاطب را به سینما جذب کرد. این صرفاً در مورد رگ خواب نبود و سینمای شریف ما ثابت کرد که می توان بدون کارهای سطحی هم می شود فروش خوبی را به ثبت رساند.

واژه های کلیدی: سینما | بازیگر | سینمای | موفقیت | اینترنت | جشنواره | سینمایی | بازیگران | بازیگر فیلم | کوروش تهامی

اینترنت مکانی جهت انتقام گیری شخصی شده است است / کوروش تهامی

اینترنت مکانی جهت انتقام گیری شخصی شده است است / کوروش تهامی

دانلود

نویسنده : blogzz