بلاگز

گت بلاگز اخبار حوادث پرونده قتل حدیث کوچولو به «قسامه» رسید

رسیدگی به پرونده قتل مرموز «حدیث» کوچولو، دختر ۸ ساله‌ای که جسد سوخته‌اش درمنطقه لواسانات پیدا شده است بود صبح دیروز درحالی در شعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخ

پرونده قتل حدیث کوچولو به «قسامه» رسید

پرونده قتل حدیث کوچولو به «قسامه» رسید

عبارات مهم : مدرسه

رسیدگی به پرونده قتل مرموز «حدیث» کوچولو، دختر ۸ ساله ای که جسد سوخته اش درمنطقه لواسانات پیدا شده است بود صبح دیروز درحالی در شعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزارشد که اولیای دم از قضات وقت سه ماهه ای درخواست کردند تا ۵۰شاهد را جهت ادای سوگند به دادگاه بیاورند تا ثابت کنند متهم دستگیر شده است قاتل فرزندشان هست. این در حالی است که تنها متهم پرونده در جلسه محاکمه، خود را بیگناه دانست.

به گزارش کشور عزیزمان ایران و براساس اوراق پرونده، دختر دانش آموز روز نهم اسفند سال ۹۱ در نزدیکی مدرسه اش واقع در منطقه لواسان ربوده شد و خواهر ۱۲ ساله او که متوجه ناپدید شدن خواهرش شده است بود بلافاصله عنوان را به خانواده اش اطلاع داد.همان موقع نیز جست وجوها جهت یافتن «حدیث» شروع شد.

سرانجام روز بعد و در جریان جست وجوهای پلیس و مردم، جسد سوخته دختربچه در پنج کیلومتری مدرسه اش پیدا شد.خواهر حدیث که وقت اتفاق همراه وی بود به تیم جنایی گفت: «من و حدیث با هم به مدرسه رفته بودیم ولی حدود ساعت ۹ متوجه شدم خواهرم ضعف دارد. بعد جهت خرید خوراکی از مدرسه خارج شدیم. ولی هنگامی که به خیابان رسیدیم از حدیث خواستم همانجا بایستد تا من به مغازه آن طرف خیابان بروم و برگردم. بعد هم به مغازه رفتم و با کیک و آبمیوه برگشتم. ولی در کمال تعجب متوجه شدم اثری از خواهرم نیست. ابتدا فکر کردم او به مدرسه برگشته است که خودم را با عجله به آنجا رساندم ولی خواهرم را ندیدم.»

پرونده قتل حدیث کوچولو به «قسامه» رسید

در حالی که تحقیقات کارشناسان پزشکی قانونی حاکی از شکنجه دختر خردسال قبل از قتل بود، کارآگاهان در نخستین فرضیه احتمال دادند دخترک به دست افراد معتادی که در آن حوالی بوده اند ربوده شده است و به قتل رسیده است.

بدین ترتیب با توجه به بیانات یکی از همسایه ها که گفته بود حدیث را صبح روز اتفاق در حال سوار شدن به یک خودروی پراید سفید رنگ دیده هست، راننده پراید به عنوان تنها مظنون به ارتکاب جنایت دستگیرشد ولی ربودن و قتل دخترک را انکار کرد. در جلسه محاکمه دیروزکه جهت سومین بار برگزار شد، والدین حدیث، ناصر را قاتل دختر خردسال ارزش معرفی کردند و خواستار اشد مجازات او شدند.

رسیدگی به پرونده قتل مرموز «حدیث» کوچولو، دختر ۸ ساله‌ای که جسد سوخته‌اش درمنطقه لواسانات پیدا شده است بود صبح دیروز درحالی در شعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخ

سپس متهم به قضات جنایی گفت: «من کارگر ساختمانی هستم و متأسفانه عمویم که معتاد به مواد مخدر صنعتی است به خاطر اختلاف و خصومت شخصی، مرا به عنوان قاتل دختر فرزند معرفی کرده هست. در حالی که قسم می خورم بی گناه هستم و حتی زمانی که از این ماجرا اطلاع یافتم بشدت متأثر شدم.» و…

پس ازپایان بیانات متهم و در آخر جلسه، قاضی قربانزاده -رئیس دادگاه- با توجه به اینکه هیچ مدرک محکمه پسندی علیه متهم وجود ندارد وقت سه ماهه ای به اولیای دم داد تا جهت مراسم قسامه ۵۰شاهد بیاورند و سوگند یاد کنند او قاتل است تا معمای این قتل از این طریق گره گشایی شود. اگر تا این مدت اولیای دم نتوانند ۵۰شاهد را بیاورند، متهم خودش ۵۰بار قسم مبنی بربی گناهی اش یاد خواهد که دراین صورت تبرئه خواهد شد.

واژه های کلیدی: مدرسه | پرونده | دادگاه | پرونده قتل | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : blogzz