بلاگز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری وقتی بعضی جهت زدن مجری پیشکسوت پشت در استودیو جمع می‌شدند

بیوک میرزایی از خاطرات خود با منوچهر نوذری در برنامه «صبح جمعه با شما» گفت و اینکه بعضی از صنوف که در برنامه به آنها انتقاد می شد به قصد زدن نوذری پشت در استودی

وقتی بعضی جهت زدن مجری پیشکسوت پشت در استودیو جمع می‌شدند

وقتی بعضی جهت زدن مجری پیشکسوت پشت در استودیو جمع می شدند

عبارات مهم : رادیو

بیوک میرزایی از خاطرات خود با منوچهر نوذری در برنامه «صبح جمعه با شما» گفت و اینکه بعضی از صنوف که در برنامه به آنها انتقاد می شد به قصد زدن نوذری پشت در استودیو جمع می شدند.

به گزارش مهر، بیوک میرزایی از حضور دوباره خود در برنامه «صبح جمعه با شما» در رادیو کشور عزیزمان ایران بعد از سال ها اینگونه گفت: آخرین باری که در برنامه «صبح جمعه با شما» حضور داشتم زمانی بود که منوچهر نوذری هنوز زنده بود و این برنامه را اجرا می کرد.

وی با اشاره به درگذشت اشخاص مهم رادیو عنوان کرد: ما دیگر از حضور هنرمندانی چون منوچهر نوذری و یا عزت الله مقبلی و دیگر بزرگانی که در رادیو فعالیت داشتند، محروم هستیم. نوذری بسیار حرفه ای بود و خودش به تنهایی یک برنامه را اداره می کرد.

این بازیگر رادیو با اشاره به خاطرات خود از برنامه «صبح جمعه با شما» با اجرای منوچهر نوذری یادآور شد: من به خاطر دارم که گاهی تماشاگرانی با تفکرهای متفاوت به استودیو برنامه می آمدند تا از نوذری انتقاد کنند ولی او آنقدر مسلط بود که همه منتقدان عقب نشینی می کردند.

وی اضافه کرد: طنز در آن وقت به مباحث روز جامعه اشاره داشت و گاهی صنف هایی که ما با آنها شوخی می کردیم جلوی در استودیو می آمدند تا به برنامه اعتراض کنند و حتی نوذری را بزنند ولی نوذری کار خود را ادامه می داد و به خوبی از بعد انتقادها برمی آمد.

میرزایی راجع به برنامه های طنز و رویکرد آنها نسبت به مسایل جامعه اظهار کرد: اگر طنز از معضلات و ضروریات جامعه حرف بزند می تواند مورد پسند مردم باشد. وقت نوذری این برنامه در میان هر قشری و در هر جایی مخاطب داشت چون در لفافه حرف ها را بیان می کرد و انتقادها مطرح می شد.

این بازیگر رادیو نمایش در آخر با اشاره به حضور دوباره اش در این برنامه بیان کرد: اکنون بسیاری از قدیمی ها مثل رضا عبدی که در برنامه «صبح جمعه با شما» با هم همکار بودیم دیگر فعالیتی ندارند چون سن ارزش اوج رفته هست. بعضی از قدیمی ها هم که به برنامه بازگشته اند به علت حضور خود احمد شیشه گران است که پیش از این هم از عوامل مهم «صبح جمعه با شما» در وقت نوذری بود و در شکل گیری هنر و مهارت بسیاری از گویندگان و بازیگران و صورت های معروف رادیو موثر بود. من هم امروز دوباره به حرمت آقای شیشه گران به این برنامه بازگشتم و امیدوارم که برنامه بتواند باز هم جهت مردم جالب باشد.

وقتی بعضی جهت زدن مجری پیشکسوت پشت در استودیو جمع می‌شدند

واژه های کلیدی: رادیو | بازیگر | برنامه | استودیو | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود

نویسنده : blogzz