بلاگز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نیکول کیدمن در یک سریال تازه

شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او ساخت سریال «آندویینگ» با بازی نیکول کیدمن را در دستور کار قرار داد.

نیکول کیدمن در یک سریال تازه

نیکول کیدمن در یک سریال تازه

عبارات مهم : سریال

شبکه تلویزیونی اچ بی او ساخت سریال «آندویینگ» با بازی نیکول کیدمن را در دستور کار قرار داد.

به گزارش خبرآنلاین، سریال «آندویینگ» (The Undoing) با اقتباس از رمان «باید می دانستی» نوشته جین هنف کورلیتز ساخته خواهد شد. این رمان سال ۲۰۱۴ منتشر و روانه بازار کتاب شد.

نیکول کیدمن در این سریال که فضایی جنایی و روانشناسانه دارد، نقش روان درمانگری را بازی می کند که همراه با همسری متعهد و پسرش زندگی می کند. او قصد دارد کتابی منتشر کند ولی پیش از انتشار کتاب با اتفاق ای خشونت بار و ناپدید شدن همسرش مواجه می شود و مجبور است در کنار پسرش زندگی تازه ای بنا کند.

دیوید ای .کلی فیلمنامه این اثر تلویزیونی را از کتاب اقتباس خواهد کرد و در مقام سازنده و یکی از تهیه کنندگان اجرایی در تولید آن همکاری دارد.

کیسی بلویز از مدیران ارشد اچ بی او در این باره گفت: «مشتاقیم که هر چه سریعتر با نیکول کیدمن و دیوید کلی شروع به کار کنیم و این سریال را تولید کنیم. دیوید پیش از این نیز سریالی محبوب با محوریت زنان ساخته بود و مفتخریم که دوباره با او همکاری می کنیم.»

کلی نیز با اشاره به علاقه اش به کتاب «باید می دانستی» گفت: «عاشق این کتابم. تریلری روانشناسانه و شخصیت محور که اشتیاق زیادی جهت اقتباس از آن دارم و از آن زیاد جهت همکاری دوباره با نیکول کیدمن هیجان دارم.»

نیکول کیدمن و دیوید کلی پیش از این در سریال موفق و محبوب «کوچک دروغ های بزرگ» همکاری موفقی داشتند.

نیکول کیدمن در یک سریال تازه

واژه های کلیدی: سریال | سریالی | همکاری | نیکول کیدمن | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود

نویسنده : blogzz