بلاگز

گت بلاگز اخبار اجتماعی دانش‌آموز هر خطایی کرده باشد جزایش تنبیه بدنی نیست / نماینده جیرفت

کمال یحیی پور، نماینده جیرفت راجع به پرونده دانش‌آموزی که مورد ضرب و شتم مدیر مدرسه قرار گرفته، گفت: « در گفت‌وگویی که با مدیر آموزش‌وپرورش کرمان داشتم به من گف

دانش‌آموز هر خطایی کرده باشد جزایش تنبیه بدنی نیست / نماینده جیرفت

نماینده جیرفت: دانش آموز هر خطایی کرده باشد جزایش تنبیه بدنی نیست

عبارات مهم : تنبیه

کمال یحیی پور، نماینده جیرفت راجع به پرونده دانش آموزی که مورد ضرب و شتم مدیر مدرسه قرار گرفته، گفت: « در گفت وگویی که با مدیر آموزش وپرورش کرمان داشتم به من گفتند که همان روز اول با فرد خاطی برخورد شده است و پرونده اش در حال پیگیری است و قرار نیست حقی از این دانش آموز ضایع شود.»

خبر کتک خوردن دانش آموز جیرفتی از مدیر مدرسه که منجر به شکافتن لب و شکسته شدن دندان و بینی اش شده است بود در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … متفاوت دست به دست می شود. پدر این دانش آموز در گفت وگو با اعتمادآنلاین ماجرا را شرح داده و خبر داد که بعد از اتفاق جهت رضایت دادن، ترساندن شده است هست.

دانش‌آموز هر خطایی کرده باشد جزایش تنبیه بدنی نیست / نماینده جیرفت

یحیی کمالی پور نماینده مردم جیرفت در مجلس در تصویر العمل به این خبر به اعتمادآنلاین گفت: «متأسفانه این اتفاق بسیار ناراحت کننده بود و من شخصاً با شنیدن آن ناراحت شدم ولی نحوه بازتاب این خبرها نباید طوری باشد که کل نظام آموزشی زیر سؤال برود و یا زحمات معلمان و مدیران زحمت کش در شهرهای و روستاها نادیده گرفته شود. باید بدانیم که اغلب معلمان و مدیران افراد دلسوز و با صلاحیتی هستند و این دست اتفاقات در همه جای کشور به صورت موردی می افتد.»

او از پیگیری های خودش در مورد این اتفاق خبر داد و گفت: «در گفت وگویی که با مدیر آموزش وپرورش کرمان داشتم به من گفتند که همان روز اول با فرد خاطی برخورد شده است و پرونده اش در حال پیگیری است و قرار نیست حقی از این دانش آموز ضایع شود.»

کمال یحیی پور، نماینده جیرفت راجع به پرونده دانش‌آموزی که مورد ضرب و شتم مدیر مدرسه قرار گرفته، گفت: « در گفت‌وگویی که با مدیر آموزش‌وپرورش کرمان داشتم به من گف

او ادامه داد: «این دانش آموز مرتکب هر خطایی هم که شده است باشد نباید با تنبیه بدنی مواجه شود. قانون و آیین نامه ها راه حل برخورد با هر رفتاری را به روشنی در نظر گرفته اند. راه حل هایی در این مورد وجود دارد مانند احضار والدین و یا انتقال به مدرسه ای دیگر، حتی اگر دانش آموز مرتکب خطایی شود که مستحق پیگیری قضایی باشد، باید مراتب به مراجع قضایی اطلاع داده شود نه اینکه شخص مدیر یا معلم اقدام به تنبیه دانش آموز کنند.»

واژه های کلیدی: تنبیه | مدرسه | برخورد | پرونده | اخبار اجتماعی

دانلود

نویسنده : blogzz