بلاگز

گت بلاگز اخبار حوادث او از شدت فشار معنوی خودکشی کرد ، نتوانستیم ثابت کنیم دختر۱۷ساله مان به عقد جوان ۲۰ساله درآمده

مرد ۵۲ ساله بازنشسته ماجرای خودکشی دختر ۱۷ ساله اش را در کلانتری سپاد مشهد شرح داد.

نتوانستیم ثابت کنیم دختر۱۷ساله مان به عقد جوان ۲۰ساله درآمده/او از شدت فشار معنوی خودکشی کرد

عبارات مهم : داماد

مرد ۵۲ ساله بازنشسته ماجرای خودکشی دختر ۱۷ ساله اش را در کلانتری سپاد مشهد شرح داد.

روزنامه خراسان نوشت:وی گفت: دختر کوچکم همدم تنهایی و گرفتاری های ام بود و من هم به خاطر علاقه شدیدی که به او داشتم همه امکانات را برایش فراهم می کردم آیا که او کمی از نظر ذکاوت با دیگر همسن و سالانش تفاوت داشت و نمرات درسی اش پایین بود به همین علت هنگامی که همسایه ام او را جهت پسرش خواستگاری کرد من هم بلافاصله موافقت کردم آن ها سال ها همسایه ما بودند و من و دخترم را به طور کامل می شناختند به همین علت خیلی سریع مقدمات خواستگاری برگزار شد.

قرار بود جهت این که دختر و پسر با یکدیگر محرم باشند تا جهت آزمایش های قبل از ازدواج اقدام کنند صیغه عقد در یکی از مراکز مذهبی و زیارتی بین آن ها جاری شود و بعد از چند روز جهت ثبت محضری اقدام کنند. خلاصه طبق توافق دو خانواده و اعتماد ما به همسایه قدیمی، صیغه عقد موقت جاری شد ولی خانواده داماد از ثبت محضری خودداری کرد. حدود پنج ماه از این ماجرا می گذشت ولی داماد ۲۰ ساله هر روز جهت ثبت رسمی ازدواج امروز و فردا می کرد. ما هم که هیچ مدرکی جهت اثبات زوجیت نداشتیم مجبور به سکوت بودیم تا این که آن پسر که با مادرش زندگی می کرد رفت و آمدش را با ما قطع کرد و مادرش مدعی شد صیغه شفاهی عقد به مدت شش ماه بوده و پسرم دیگر قصد تمدید آن را ندارد درحالی که ما صیغه عقد دایم جاری کرده بودیم در نهایت، کار به شکایت و دادگاه کشید ولی ما هیچ مدرکی جهت اثبات این ازدواج نداشتیم به همین علت از شکایتمان نتیجه ای نگرفتیم.

او از شدت فشار معنوی خودکشی کرد ، نتوانستیم ثابت کنیم دختر۱۷ساله مان به عقد جوان ۲۰ساله درآمده

از سوی دیگر دخترم که بسیار عاطفی بود به آن جوان علاقه شدیدی داشت و من حتی جهت داماد و مادرش منزلی تهیه کرده بودم و از نظر مالی نیز آن ها را حمایت می کردم با وجود این دخترم از بی وفایی همسرش دچار شکست عشقی و عاطفی شده است بود در واقع مادر آن پسر که از سال های گذشته ما را می آشنایی با آبروی دخترم بازی کرد یعنی در طول این سال ها متوجه چیزی نشد و حالا بعد از پنج ماه فهمید که دختر ما به درد پسرش نمی خورد و این گونه با زندگی دختر نازنینم بازی کرد. تلاش های من جهت جلوگیری از متلاشی شدن زندگی آن ها به نتیجه نرسید و دخترم نیز که به خاطر این ماجرا دچار افسردگی شده است بود در یک اقدام ناگهانی و با خوردن قرص به زندگی اش آخر داد و من و مادرش را جهت هر لحظه داغدار کرد.

واژه های کلیدی: داماد | زندگی | ازدواج | خودکشی | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : blogzz