بلاگز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «مورگان فریمن» در فیلمی به کارگردانی «جورج گالو»

به گزارش ایسنا، «هالیوود ریپورتر» نوشت: «مورگان فریمن» و «فارست ویتیکر» در حال مذاکره جهت بازی در تریلر اکشن «رز سَمی» به کارگردانی «جورج گالو» هستند. «گال

«مورگان فریمن» در فیلمی به کارگردانی «جورج گالو»

«مورگان فریمن» در فیلمی به کارگردانی «جورج گالو»

عبارات مهم : جایزه

«مورگان فریمن» و «فارست ویتیکر» در فیلم «رز سَمی» همبازی «جان تراولتا» می شوند.

به گزارش ایسنا، «هالیوود ریپورتر» نوشت: «مورگان فریمن» و «فارست ویتیکر» در حال مذاکره جهت بازی در تریلر اکشن «رز سَمی» به کارگردانی «جورج گالو» هستند.

«گالو» علاوه بر کارگردانی، فیلمنامه نویسی این اثر را هم براساس رمانی از «ریچارد سالواتوره» برعهده دارد.«سالواتوره» که او را در نوشتن فیلمنامه «رز سَمی» همراهی می کند، از تهیه کنندگان این فیلم هم هست.

«جف الیوت»، «اسکار ژنرال» و «دیوید اورنستون» دیگر تهیه کنندگان این فیلم اکشن هستند که قرار است حق پخش آن در بخش بازار فیلم اروپایی جشنواره فیلم برلین به معرض فروش گذاشته شود.

«تراولتا» در این فیلم همپای دخترش «الا بلو تراولتا» هنرنمایی می کند. این پدر و دختر پیش از این در فیلم کمدی «سگ های پیر» هم همبازی شده است بودند.

«رز سَمی» فیلمی اکشن است که به سبک آثاری چون «محله چینی ها» و «خداحافظی طولانی» ساخته می شود.«مورگان فریمن» که اخیرا جایزه یک عمر دستاورد هنری انجمن بازیگران آمریکا را دریافت کرد، در این فیلم نقش پدرخوانده یک باند جنایتکار در تگزاس را بازی می کند.

مورگان فریمن ۸۰ ساله که نخستین بار در سال ۱۹۶۴ برابر دوربین قرار گرفت، تاکنون پنج بار نامزد جایزه اسکار شده است که در سال ۲۰۰۴ جهت فیلم «عزیز میلیون دلاری» عالی ترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

وی در سال ۱۹۹۷ به وسیله مجله انگلیسی «امپایر» به عنوان سی ویکمین بازیگر بزرگ همه دوران ها برگزیده شد و سه فیلم «رانندگی جهت زن دیزنی»، «افتخار» و «رهایی از شائوشنک» او در فهرست ۱۰۰ فیلم برتر تاریخ سینما قرار گرفت.

«شوالیه تاریکی»، «لوسی»، «قرمز»، «تحت تعقیب» و «شیوع» از دیگر فیلم های موفق «فریمن» هستند.

«مورگان فریمن» در فیلمی به کارگردانی «جورج گالو»

واژه های کلیدی: جایزه | فیلمنامه | کارگردانی | نامزد اسکار | مورگان فریمن | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود

نویسنده : blogzz