بلاگز

گت بلاگز مقالات سینمایی رفتارهای سخیف در تصویر العمل به ترور سعید کریمیان!

حقیقت این است که کریمیان به‌عنوان مدیر یک شبکه تلویزیونی جنجالی حواشی زیادی داشت.

رفتارهای سخیف در تصویر العمل به ترور سعید کریمیان!

حقیقت این است که کریمیان به‌عنوان مدیر یک شبکه تلویزیونی جنجالی حواشی زیادی داشت.

تنها کسی که تصویر العمل منصفانه ای نسبت به ترور کریمیان داشت!

دو روز پیش بود که خبر فوت سعید کریمیان اینترنت را پر کرد. حقیقت این است که کریمیان به‌عنوان مدیر یک شبکه تلویزیونی جنجالی حواشی زیادی داشت؛ که بیشترشان نیز رسانه‌ای شده است بودند. چنین موقعیتی او را دارای دشمن های زیادی می‌کرد که هرکدام می‌توانستند نقش مهمی در قتل چنین شخصیتی داشته باشند. نکته مهم ولی برخورد مخاطبان ایرانی با این اتفاق بود؛ و اتفاقا همین هم است که کمبودهای فرهنگی عام درمردم قشر میانگین این سرزمین را برجسته می‌کند.

عبارات مهم : شبکه تلویزیونی – ایرانی
به جز بهنوش بختیاری که یکی ازمعدود افرادی بود که درنوشته اینستاگرامیش ازکریمیان به‌عنوان چهره‌ای مثبت یاد کرده و نوشته بود:
به این فکر می‌کردم که مرحوم سعید کریمیان چه نقش عجیبی در رشد سینمای کشور عزیزمان ایران داشته است.‌ اگر تبلیغات و تیزرهای فیلم‌هارو در یه زمانی پخش نمی‌کردن، شاید هرگز مردم با سینما آشتی نمی‌کردن که خب همه‌زدن زیرش و گفتن خودش پخش میکنه تیزرمون رو…؛

در زیاد اخباری که راجع به فوت کریمیان درج شده است بود، ایرانی‌ها کامنت‌هایی گذاشته بودند که دربهترین شکل ممکن حاوی نوعی شوخ‌طبعی بی‌ارتباط با شرایط مکانی و زمانی انتشار خبر بود و البته در اغلب موارد بازتاب‌دهنده نگرانی‌هایی سخیف دراین‌باره که با ترور کریمیان آینده شبکه تلویزیونیGEM و سریال‌های محبوب ترکی چه خواهد شد. کافی است چند جمله‌ای از مخاطبان ایرانی این اخبار را بخوانیم تا بهتر بفهمیم درچه اوضاعی زندگی می‌کنیم:

– حیف. اگه ثمر عشق ممنوع می‌رفت اوج سرش، عمرا می‌مرد.
– راستی، گوزل چی می‌شه؟
– خدا رو شکر مرد. خیلی‌ها رو با اون شبکه‌اش گمراه کرد.
– خود منم گمراه کرد.
– به سزای اعمال کثیف و ننگینش رسید. ایشون مدیر شبکه‌ای بود که با پخش سریال‌های مملو از بی‌حیایی، بی‌عفتی و بی‌شرمی و توجیه خیانت همسران به یکدیگر باعث فروپاشی بسیاری از خانواده‌ها شد. انسان‌ها محکومند که مسئولیت اعمال خود را بپردازند.
-کی گفته این سریالا بی‌عفتی بوده؟ مگه خودت عاشق شدی، بی‌عفتی کردی؟
… و تو حدیث مفصل بخوان از این مجمل!

رفتارهای سخیف در تصویر العمل به ترور سعید کریمیان!

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: شبکه تلویزیونی | ایرانی | فرهنگ | سریال | تصویر | ایرانی | فرهنگ و هنر | سینما

نویسنده : ناشناس