بلاگز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسئله اینترنت را حل می‌کنیم ، مسائل مالی جهت «شفر» در اولویت نیست

عضو هیات مدیره کلوب استقلال می‌گوید پرسشها مالی جهت وینفرد شفر سرمربی این تیم در اولویت نیست و هواداران جهت تمدید قرارداد این سرمربی دلواپس نباشند. 

مسئله اینترنت را حل می‌کنیم ، مسائل مالی جهت «شفر» در اولویت نیست

مسائل مالی جهت «شفر» در اولویت نیست/ مسئله اینترنت را حل می کنیم

عبارات مهم : العین

عضو هیات مدیره کلوب استقلال می گوید پرسشها مالی جهت وینفرد شفر سرمربی این تیم در اولویت نیست و هواداران جهت تمدید قرارداد این سرمربی دلواپس نباشند.

حسن زمانی در گفتگو با مهر، راجع به تساوی تیم فوتبال استقلال برابر العین امارات در دیدار برگشت لیگ قهرمانان آسیا، گفت: فکر می کنم خستگی بیش از حد بازیکنان در کیفیت کار تیم استقلال تاثیر گذاشت. البته اگر موقعیتهای ما گل می شد، اختلاف نتیجه به بیش از دو گل می رسید ولی بدشانس بودیم.

عضو هیات مدیره استقلال ادامه داد: نباید فراموش کنیم العین هم تیم بسیار خوبی هست. قیمت سه بازیکن آنها معادل کل هزینه کلوب استقلال هست. به هر حال امیدوارم استقلال در بازی بعدی، صعودش به مرحله بعد را قطعی کند.

مسئله اینترنت را حل می‌کنیم ، مسائل مالی جهت «شفر» در اولویت نیست

«زوران مامیچ سرمربی تیم العین در آخر بازی مدعی شد یکی از دوستانش از کشور عزیزمان ایران اطلاعات استقلال را به وی داده بود. گفته می شود این فرد، مک درموت مربی سابق بدنساز استقلال است.» زمانی در خصوص این عنوان گفت: من هم این عنوان را شنیده ام ولی چون قطعی نیست، نمی توان اظهارنظری کرد. باید ببینیم این خبر تا چه حد صحت دارد.

وی راجع به صحبتهای وینفرد شفر مبنی بر اینکه استقلال به خاطر بدنسازی پیش از فصل دچار مسئله شده است هست، تصریح کرد: پیش از شروع فصل، یکسری ایرادات و انتقادات وجود داشت ولی با گذشت ۲۵ هفته از لیگ برتر و چند مسابقه در آسیا، نمی توان گفت چنین موضوعی بوده است.

عضو هیات مدیره کلوب استقلال می‌گوید پرسشها مالی جهت وینفرد شفر سرمربی این تیم در اولویت نیست و هواداران جهت تمدید قرارداد این سرمربی دلواپس نباشند. 

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا تمدید قرارداد وینفرد شفر به سال ۹۷ کشیده می شود؟ گفت: قرار است قبل از سال جلسه ای داشته باشیم. هیات مدیره به مدیرعامل کلوب اختیار تام داده است تا در این راستا اقدام کند. هواداران دلواپس نباشند. شفر انسان بزرگی است و پرسشها مالی جهت او در درجه دوم است.

زمانی راجع به گلایه های وینفرد شفر و مشکلاتی نظیر نداشتن اینترنت یادآور شد: تمام ابزار موردنیاز وینفرد شفر باید تامین شود. ما نمی خواهیم سرمربی تیم در محدودیت باشد و کار کند. مطمئنا درخواستهای مدنظر شفر را جهت او فراهم می کنیم. راجع به اینترنت هم باید بگویم که این مسئله خیلی بد هست. ما در کشوری هستیم که دسترسی به اینترنت محدود نیست. اولویت ما حل پرسشها شفر است.

واژه های کلیدی: العین | سرمربی | استقلال | اینترنت | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود

نویسنده : blogzz