بلاگز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از نقش شفر نمی‌توان گذشت/ آیا به استقلال فشار وارد می‌کنیم؟ ، قربانی

پیروز قربانی در گفت وگو با ایسنا، راجع به روند رو به رشد تیم فوتبال استقلال اظهار کرد: با تغییراتی که شفر اعمال کرده است این تیم روندش خیلی بهتر شده است است و ا

از نقش شفر نمی‌توان گذشت/ آیا به استقلال فشار وارد می‌کنیم؟ ، قربانی

قربانی: از نقش شفر نمی توان گذشت/ آیا به استقلال فشار وارد می کنیم؟

عبارات مهم : قربانی

پیشکسوت استقلال می گوید این تیم توانایی ادامه دادن روند رو به رشدش را دارد.

پیروز قربانی در گفت وگو با ایسنا، راجع به روند رو به رشد تیم فوتبال استقلال اظهار کرد: با تغییراتی که شفر اعمال کرده است این تیم روندش خیلی بهتر شده است است و از طرفی مصدومان استقلال با آمدن شفر به تیم برگشتند. در کل نمی توان از نقش شفر گذشت. استقلال در دفاع با صلابت و در حمله با زهر اوج بازی می کند. در تمام خطوط این تیم شادابی را می بینیم. بازیکنان استقلال چه در حمله و چه در دفاع پر تعداد هستند و نمایش های این تیم خیلی خوب است.

از نقش شفر نمی‌توان گذشت/ آیا به استقلال فشار وارد می‌کنیم؟ ، قربانی

وی در پاسخ به این پرسش که آیا او هم فکر می کند استقلال می تواند جایگاه پرسپولیس در صدر جدول رده بندی را ترساندن کند؟ اظهار کرد: آیا فشار به تیم وارد می کنیم؟ استقلال خوب بازی می کند و باید بازی به بازی پیش برود. آنها از انتهای جدول به رده چهارم رسیده اند. به نظرم درست نیست که این توقع را ایجاد کنیم. امیدوارم این روند خوب ادامه داشته باشد و استقلال نتیجه های بهتری بگیرد.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که به نظرش این تیم در چه خطوطی نیاز به تقویت دارد؟ گفت : استقلال تیم کاملی هست. آنها در جلو و عقب عالی ترین بازیکنان را در اختیار دارند. مهم نحوه استفاده از بازیکنان است که شفر به خوبی آن را بلد هست. شاید شفر قائل به این است که آبی ها بهتر تقویت شوند ولی به نظرم استقلال تیم کاملی است.

پیروز قربانی در گفت وگو با ایسنا، راجع به روند رو به رشد تیم فوتبال استقلال اظهار کرد: با تغییراتی که شفر اعمال کرده است این تیم روندش خیلی بهتر شده است است و ا

قربانی در آخر و در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به بازی استقلال و تراکتورسازی چیست؟ گفت : تراکتورسازی در این فصل خودش را تقویت کرده ولی استقلال تیم با شخصیتی است که در هر بازی طرح و برنامه جدیدی دارد. با این حرف موافق نیستم که تراکتورسازی نخستین آزمون جدی شفر هست. مگر سپاهان و گسترش فولاد تیم های ضعیفی بودند؟ استقلال به سپاهان سه گل زد. در حال حاضر تیم ساده نداریم. همه بازی ها سخت هستند. امیدوارم استقلال روندش را برابر تراکتورسازی هم ادامه دهد.

واژه های کلیدی: قربانی | پیشکسوت | استقلال | بازیکنان | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود

نویسنده : blogzz