بلاگز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عادتی که کی‌روش این بار جهت طارمی به‌کار برد

به گزارش خبرآنلاین، حالا دیگر همه در جریان اتفاقاتی که جهت مهدی طارمی افتاده قرار گرفته اند. امروز دیگر همه حتی فراتر از این را می دانند که طارمی به وسیله فیفا

عادتی که کی‌روش این بار جهت طارمی به‌کار برد

عادتی که کی روش این بار جهت طارمی به کار برد

عبارات مهم : ترکیه

کارلوس کی روش جهت اردوی تیم ملی مهدی طارمی را هم دعوت کرده هست.

به گزارش خبرآنلاین، حالا دیگر همه در جریان اتفاقاتی که جهت مهدی طارمی افتاده قرار گرفته اند. امروز دیگر همه حتی فراتر از این را می دانند که طارمی به وسیله فیفا به علت شکایت کلوب ریزه اسپور ترکیه به مدت چهار ماه محروم شده است هست. همه از این با خبرند که طارمی یک میلیارد و صد و پنجاه میلیون تومان کمک حسین هدایتی را خرج فسخ قرارداد با کلوب ترکیه ای نکرده و حق خودش دانسته. البته این ادعایی است که در آخرین برنامه نود مطرح شد و ورود کمیته اخلاق به مسئله نشان می دهد به زودی شرح بیشتری هم راجع به این ماجرا شنیده خواهد شد.

عادتی که کی‌روش این بار جهت طارمی به‌کار برد

در این بین طارمی روزهای نه چندان اذیت کننده ای را پشت سر می گذارد. او خودش در ویدیوهای انتشار یافته اعلام کرده بعد از این چهار ماه دوباره برمی گردد و هیچ مشکلی هم نیست. در حالیکه از چشم هیچکس پوشیده نیست که مهدی بازیکن باارزشی جهت تیم ملی و پرسپولیس هست. نبودش در دیدار تیمش برابر الهلال به شدت حس شد. خوب بودنش دلیلی بر این است که به محرومیتش انقدر هم راحت نگاه نشود.

با این حال مهدی به وسیله کارلوس کی روش به اردوی اخیر تیم ملی دعوت شده است هست. همه می دانند که این عادت کی روش است که بازیکنان مصدوم را به اردوها دعوت می کند تا در جو تیم باشند و از ملی پوشان فاصله نگیرند. جهت مثال اشکان دژاگه که در راه مقدماتی جام جهانی در چند بازی مصدوم بود ولی به اردوها دعوت می شد. داستان طارمی ولی متفاوت هست. او از مصدومیتی زحمت نمی برد و به اردو دعوت شده است هست. از دید خیلی ها حضور طارمی در اردوی اخیر تیم ملی اصلا منطقی نیست. بدون شک دعوت شدن از سوی کی روش این حس را به مهدی القا می کند که چندان اتفاق مهمی نیفتاده است.

به گزارش خبرآنلاین، حالا دیگر همه در جریان اتفاقاتی که جهت مهدی طارمی افتاده قرار گرفته اند. امروز دیگر همه حتی فراتر از این را می دانند که طارمی به وسیله فیفا

در حالی که او با یک اشتباه یا شاید یک جرم حقوقی و فوتبالی، تیمش و البته تیم ملی را در خطر قرار داده هست. اینکه طارمی در طول این چهار ماه آماده بماند تا بتواند با قدرت برگردد، اتفاقی است که هم به تیم ملی کمک می کند هم به پرسپولیس. ولی اینکه آقای گل دو فصل گذشته لیگ همانطور که در پرسپولیس فضای رقابتی را نمی بیند، در تیم ملی هم خیالش از حضور در لیست کی روش راحت باشد، می تواند زیاد از هرکس به خود او ضربه بزند. ضربه ای که از نوعی متفاوت این روزها طارمی را مرد اول حاشیه های فوتبال کشور عزیزمان ایران کرده است.

واژه های کلیدی: ترکیه | مصدومیت | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | اردوی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود

نویسنده : blogzz