بلاگز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فتح پنجمین لیگ قهرمانان اتفاقی فوق‌العاده خواهد بود / رونالدو

مهاجم رئال مادرید قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را جهت پنجمین بار اتفاقی فوق العاده می داند.

فتح پنجمین لیگ قهرمانان اتفاقی فوق‌العاده خواهد بود / رونالدو

رونالدو: فتح پنجمین لیگ قهرمانان اتفاقی فوق العاده خواهد بود

عبارات مهم : تاریخ

مهاجم رئال مادرید قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را جهت پنجمین بار اتفاقی فوق العاده می داند.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، رئال مادرید شنبه هفته آینده در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لیورپول می رود. کریستیانو رونالدو در روز مدیا دی راجع به این بازی گفت: اگر بتوانم جهت پنجمین بار فاتح این جام شوم اتفاقی فوق العاده و تاریخی خواهد بود. از لحاظ تیمی مشتاق انجام این بازی هستیم. بر اساس لحظاتی که در طول هفته داشتیم چنین عقیده ای دارم. اگر همه چیز خوب پیش برود می توانیم نام مان را در تاریخ ثبت کنیم. اعتماد به نفس دارم و در شرایط خوبی هستم. هم تیمی هایم نیز در اوضاع خوبی به سر می برند.

فتح پنجمین لیگ قهرمانان اتفاقی فوق‌العاده خواهد بود / رونالدو

مهاجم رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: لیگ قهرمانان خاص هست. دوست دارم در این بازی ها به میدان بروم. هر لحظه در این مسابقه ها لحظات خاصی را سپری کردم. هر لحظه بازی های بزرگ برگزار می شود. برابر پاری سن ژرمن، یوونتوس و… قرار گرفتیم. در لیگ قهرمانان باید به مصاف عالی ترین ها بروید. شاید بگویید عالی ترین لحظه جهت من ضربه قیچی برگردانم بود ولی این کلوب هر لحظه لحظات خاصی را در این بازی ها تجربه می کند. سال گذشته نیز شرایط این چنین بود، زمانی که سه گل به ثمر رساندم… هر لحظه اتفاقاتی در لیگ قهرمانان رخ می دهد. برابر یوونتوس توانستم قیچی برگردان کنم ولی نباید فراموش کرد که در همه بازی های مرحله گروهی گلزنی کردم.

مهاجم پرتغالی راجع به انگیزه داشتن گفت: باید هر لحظه با انگیزه بازی کنید. هرگز در این کلوب راحت نخواهید بود به خصوص در این مسابقه ها. لیگ قهرمانان رقابتی است که مادرید از وقت خنتو و آلفردو دی استفانو حضور داشته و به موفقیت دست یافته هست. می خواهم شنبه در اوضاع خوبی قرار داشته باشم. به تیم خود کمک کنم و خوب بازی کنم. اگر توانستم گلزنی نیز کنم. با این حال مهمتر از همه پیروزی و تاریخ سازی هست.

مهاجم رئال مادرید قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را جهت پنجمین بار اتفاقی فوق العاده می داند.

او افزود: فینال ها هر لحظه خاص هستند. ترجیح می دادم با منچستریونایتد رو به رو می شدیم. باید به لیورپول احترام زیادی گذاشت. فکر نمی کنم شنبه کار آسانی داشته باشیم. آن ها شایستگی داشتند که توانستند به فینال برسند. آن ها یادآور مادرید سه چهار سال پیش هستند که در حمله بازیکنان سریعی داشتند. قدرت لیورپول در خط حمله اش است و به آن ها احترام می گذاریم. با این حال مادرید تیم بهتری هست. ما باید در سطح خود ظاهر شویم.

رونالدو در صورت قهرمانی با رکورد تیم های بارسلونا و بایرن مونیخ (پنج قهرمانی) برابر می شود. مهاجم رئال مادرید در این رابطه اظهار کرد: اکنون باید به شنبه فکر کرد. می توانیم تاریخ سازی کنیم. لحظه خاصی خواهد بود. باید تجربه مان را نشان دهیم و پیروز بازی شویم.

ستاره پرتغالی در آخر به هواداران اشاره کرد و گفت: می خواهم مثبت اندیش باشند و مانند هر لحظه از تیم حمایت کنند. ما نیز تمام تلاشمان را جهت پیروزی به کار خواهیم برد. به پیش مادرید!

فتح پنجمین لیگ قهرمانان اتفاقی فوق‌العاده خواهد بود / رونالدو

واژه های کلیدی: تاریخ | تاریخی | رونالدو | رونالدو | قهرمانان | رئال مادرید | لیگ قهرمانان اروپا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود

نویسنده : blogzz