بلاگز

گت بلاگز اخبار حوادث پدر دختر همسایه برایمان پاپوش درست کرده! / دوپسرجوان بعد ازدستگیری

ساعت ۲۳ پنجشنبه ٧ دی، مرد جوانی به کلانتری ١٩٠ مجیدیه رفت و از ناپدید شدن دختر ١١ ساله‌اش خبر داد.

دوپسرجوان بعد ازدستگیری :پدر دختر همسایه برایمان پاپوش درست کرده!

عبارات مهم : ایران

ساعت ۲۳ پنجشنبه ٧ دی، مرد جوانی به کلانتری ١٩٠ مجیدیه رفت و از ناپدید شدن دختر ١١ ساله اش خبر داد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: شاکی گفت:« دخترم چند ساعت قبل جهت بازی با دوستانش از منزل خارج شد ولی دیگر برنگشت. تا الان منتظرش ماندم ولی چون خبری از او نشد تصمیم گرفتم ازپلیس کمک بگیرم.»

با شکایت مرد جوان، تحقیقات تخصصی جهت یافتن دختر گمشده شروع شد ولی ساعاتی نگذشته بود که پدر دختر نوجوان بار دیگر به کلانتری رفت و این بار از دو پسر جوان همسایه به اتهام آزار و اذیت دخترش شکایت کرد. او به مأموران گفت: «وقتی از کلانتری به منزل رفتم، دخترم برگشته بود ولی ظاهرش بشدت آشفته بود. بعد هم با گریه و زاری گفت دو پسر همسایه به بهانه خوردن کباب او را به منزل ارزش کشانده و مورد آزار و اذیت قرار داده اند.» با این بیانات دو پسر جوان بازداشت شده است و جهت تحقیقات به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شدند، ولی دو متهم زمانی که در برابر بازپرس قرار گرفتند با رد بیانات شاکی ادعای بیگناهی کردند.

پدر دختر همسایه برایمان پاپوش درست کرده! / دوپسرجوان بعد ازدستگیری

یکی از آنها گفت: « ما سوپرمارکت داریم و پدر دختربچه هم نزدیکی ما مغازه دارد. از آنجا که کار و کاسبی ما بهتر است او به ما حسودی می کند و جهت همین چنین ادعایی را مطرح کرده است تا با زندانی کردن ما بتواند براحتی کاسبی کند.»به دنبال این بیانات تحقیقات جهت برطرف ابهام ها وارد مرحله تازه ای شد.

ساعت ۲۳ پنجشنبه ٧ دی، مرد جوانی به کلانتری ١٩٠ مجیدیه رفت و از ناپدید شدن دختر ١١ ساله‌اش خبر داد.

واژه های کلیدی: ایران | تحقیقات | پسر همسایه | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : blogzz