بلاگز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باید سخت‌ترین تصمیم زندگی‌ام را باید بگیرم ، در تصویر العمل به ضرب‌الع

بازیکن ایرانی تیم اوسترساندس گزینش کشور عزیزمان ایران یا سوئد جهت پوشیدن پیراهن ملی را سخت‌ترین تصمیم زندگی‌اش دانست.

باید سخت‌ترین تصمیم زندگی‌ام را باید بگیرم ، در تصویر العمل به ضرب‌الع

در تصویر العمل به ضرب العجل گزینش کشور عزیزمان ایران یا سوئد/سامان قدوس:باید سخت ترین تصمیم زندگی ام را باید بگیرم

عبارات مهم : ایران

بازیکن ایرانی تیم اوسترساندس گزینش کشور عزیزمان ایران یا سوئد جهت پوشیدن پیراهن ملی را سخت ترین تصمیم زندگی اش دانست.

جان اندرسون، سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد ۲ روز قبل سامان قدوس را به اردوی تیمش جهت ۲ بازی پیش رو در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر لوکزامبورگ و هلند دعوت کرد. این در حالی است که کلوب اوسترساندس ماه گذشته میلادی اعلام کرد که سامان قدوس بازی در تیم ملی کشور عزیزمان ایران را به جای سوئد گزینش کرده هست. اندرسون هم به قدوس تا آخر امروز (جمعه) وقت داده تا تصمیم نهایی اش را بگیرد و بگوید که کدام تیم را جهت بازی های ملی برمی گزیند؛ کشور عزیزمان ایران یا سوئد؟

باید سخت‌ترین تصمیم زندگی‌ام را باید بگیرم ، در تصویر العمل به ضرب‌الع

قدوس در این رابطه به سایت آفتون بلاد سوئد گفت: هنوز نمی دانم چه کار کنم. زمانی که بدانم به شما می گویم. شرایط بسیار مشکل است.این سخت ترین تصمیمی است که باید در زندگی ام بگیرم. این یک شوک جهت من بود. تلاش می کنم تصمیمی بگیرم که برایم خوب باشد، تصمیمی که برایم عالی ترین باشد. نمی توانم فکر کنم که دیگران چه فکری راجع به من دارند.

قدوس که در ۲ بازی نهایی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر کره جنوبی و کشور عزیزمان ایران حضور داشت ولی به علت عدم تکمیل مدارکش وقت حضور در میدان را نیافت در پاسخ به تصویر العمل هایی احتمالی راجع به تصمیم نهایی اش جهت گزینش کشور عزیزمان ایران یا سوئد گفت: تصویر العمل هایی بسیار زیادی رخ خواهد داد ولی نمی توانم به این مسئله فکر کنم.

بازیکن ایرانی تیم اوسترساندس گزینش کشور عزیزمان ایران یا سوئد جهت پوشیدن پیراهن ملی را سخت‌ترین تصمیم زندگی‌اش دانست.

وی راجع به احساسش بعد از ابراز میل به سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد به در اختیار داشتنش گفت: هیجان انگیز و یک افتخار بود. من در سوئد بزرگ شدم و پررش یافتم. با این حال تصمیم مشکل باید بگیرم.

خبرآنلاین

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | ایرانی | فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود

نویسنده : blogzz