بلاگز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ۷ میلیاردی قلعه نویی مذاکره را به هم زد ، درخواست ۳

دلیل تاخیر در توافق نهایی قلعه‌نویی با سپاهان درخواست سنگین مالی وی از کلوب است. 

7 میلیاردی قلعه نویی مذاکره را به هم زد ، درخواست 3

درخواست ۳/۷ میلیاردی قلعه نویی مذاکره را به هم زد

عبارات مهم : توافق

دلیل تاخیر در توافق نهایی قلعه نویی با سپاهان درخواست سنگین مالی وی از کلوب هست.

به گزارش ایلنا، بحث پیوستن قلعه نویی به سپاهان از هفته ها قبل مطرح بود و حتی پیش از آخر لیگ برتر این عنوان رسانه ای شد که سپاهانی ها به دنبال بازگرداندن مربی موفق سابق خودشان هستند تا با کمک او بتوانند دوباره صورت یک مدعی در لیگ برتر بگیرند.

با وجود گذشت بیش از ۳ هفته از آخر لیگ برتر و اتمام کار سپاهان در فصل هفدهم، هنوز انتظارها جهت معرفی قلعه نویی به عنوان سرمربی تازه این تیم به نتیجه نرسیده است و مسئولان کلوب هر روز وعده وقت دیگری را جهت مشخص شدن کار سرمربی تازه می دهند و طبق آخرین صحبت های تابش، سرمربی تازه کلوب روز پنجشنبه معرفی خواهد شد.

۷ میلیاردی قلعه نویی مذاکره را به هم زد ، درخواست ۳

خبرهای رسیده از اصفهان حکایت از ان دارد که مسئله میان قلعه نویی و سپاهان که مانع از توافق نهایی می شود، مبلغ قرارداد وی است که اختلاف زیادی میان طرفین وجود دارد.

قلعه نویی جهت بستن قرارداد مبلغ ۳/۷ میلیاردی طلب کرده است که کلوب سپاهان راضی به پرداخت چنین مبلغی به وی نشده است و قصد دارد نهایتا با ۲ میلیارد سر و ته قضیه را هم بیاورد که این اختلاف ۱/۷ میلیاردی میان سپاهان و قلعه نویی فاصله انداخته است.

دلیل تاخیر در توافق نهایی قلعه‌نویی با سپاهان درخواست سنگین مالی وی از کلوب است. 

با این وجود سپاهانی ها همچنان به توافق با قلعه نویی امیدوار هستند و قصد دارند با برگزاری جلسات مذاکره زیاد تا حد ممکن از وی تخفیف بگیرند و قرارداد ببندند.

واژه های کلیدی: توافق | معرفی | اختلاف | سرمربی | سپاهان | مذاکره | قرارداد | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود

نویسنده : blogzz