بلاگز

گت بلاگز اخبار حوادث دختر ربوده‌شده بعد از ۶ سال پیدا شد

دختربچه‌ای که شش سال پیش از جلوی در منزل ربوده شده است بود، دوباره به آغوش خانواده برگشت.  علیرضا باوی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خرمشهر، راجع به این

دختر ربوده شده است بعد از ۶ سال پیدا شد

عبارات مهم : تصویر

دختربچه ای که شش سال پیش از جلوی در منزل ربوده شده است بود، دوباره به آغوش خانواده برگشت. علیرضا باوی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خرمشهر، راجع به این خبر اظهار کرد: این اتفاق در بهمن ماه سال ۱۳۹۰ هنگامی که دو دختربچه با حدود دو سال و نیم و هشت سال و نیم سن، جلوی در منزل خود در خرمشهر در حال بازی بودند، رخ داد و در جریان آن یک خودروی پژو۴۰۵ تیره رنگ کنار آنها توقف کرد و زن و مردی که در ماشین بودند، دختربچه کوچک تر را ربودند.

به گزارش شرق؛وی افزود: با وجود تحقیقات پلیس، اثری از کودک یافت نشد تا اینکه خانواده وی بعد از چند سال با استفاده از اینترنت و قراردادن تصویر کودک، ماجرای اتفاق و شماره تماس در شبکه های اجتماعی، اقدام به جست وجو کردند.

دادستان عمومی و انقلاب خرمشهر گفت: این در حالی بود که کودک خرمشهری در خانواده تازه خود در شهرری پایتخت کشور عزیزمان ایران زندگی می کرد و اقوام تازه وی با دیدن تصویر کودک، از خانواده او درخواست کردند واقعیت را بگویند و کودک را به خانواده مهم ارزش برگردانند.

دختر ربوده‌شده بعد از ۶ سال پیدا شد

وی افزود: بنابراین خانواده دختر که اکنون نام او را به رقیه عوض کردن داده بودند، وی را به خرمشهر و نزد خانواده اش برگرداندند و مدعی شدند که کودک را از زن و مرد معتادی در اهواز خریداری کرده اند.

باوی گفت: با آزمایش DNA از کودک و خانواده خرمشهری، هویت مهم وی مشخص و رقیه به خانواده مهم اش سپرده شد.

دختربچه‌ای که شش سال پیش از جلوی در منزل ربوده شده است بود، دوباره به آغوش خانواده برگشت.  علیرضا باوی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خرمشهر، راجع به این

واژه های کلیدی: تصویر | خرمشهر | خرمشهر | خانواده | شهرستان خرمشهر | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : blogzz