بلاگز

گت بلاگز اخبار حوادث ۵۱۲ مصدوم در کل کشور ، حوادث چهارشنبه سوری

كوليوند، مدیر اورژانس کشور گفت: تعداد مصدومين چهارشنبه سوری تاكنون ۵۱۳ نفر در كل كشور بوده است.

512 مصدوم در کل کشور ، حوادث چهارشنبه سوری

حوادث چهارشنبه سوری/ ۵۱۲ مصدوم در کل کشور

عبارات مهم : حوادث

كوليوند، مدیر اورژانس کشور گفت: تعداد مصدومين چهارشنبه سوری تاكنون ۵۱۳ نفر در كل كشور بوده است.

۲۴ نفر در قزوین مصدوم شدند

پیمان نامداری دقایقی قبل در گفتگو با مهر اظهارداشت: علیرغم تمانم توصیه های و هشدارهایی که از سوی مسئولان در رسانه ها منتشر شد متاسفانه شاهد بی احتیاطی بعضی از جوانان و نوجوانان بودیم و با بروز چند اتفاق تعدادی از شهروندان مجروح شدند.

۵۱۲ مصدوم در کل کشور ، حوادث چهارشنبه سوری

نامداری تصریح کرد:ر تا ساعت ۲۰.۳۰ دقیقه شب چهارشنبه تعداد مصدومین حوادث چهارشنبه آخر سال به ۲۴ نفر رسید که یک نفر آنها زن است.

رئیس مرکز فوریتهای پزشکی استان قزوین یادآورشد: تعداد سه نفر از مصدومان چهارشنبه سوری در شهر قزوین از ناحیه چشم مصدوم شدند و دو نفر از ناحیه صورت، ۹ نفر از ناحیه دست دچار جراحت شدند و یک نفر بر اثر استفاده ازمواد آتش زا دچار سوختگی شده است است.

كوليوند، مدیر اورژانس کشور گفت: تعداد مصدومين چهارشنبه سوری تاكنون ۵۱۳ نفر در كل كشور بوده است.

نامداری بیان کرد: مصدومان به بیمارستانهای ولایت و شهید رجای قزوین انتقال یافته شدند و تحت مداوا قرار گرفتند.

رئیس مرکز فوریتهای پزشکی استان قزوین در پاسخ به این پرسش مهر که مصدومان در چه سنی هستند و ایا مجروح شدید هم داریم گفت: متاسفانه یک نفر از مجروحان در شرایط وخیم است و از ناحیه چشم آسیب جدی دیده است.

وی اضافه کرد: زیاد مصدومان اتفاق چهارشنبه سوری را افراد ۱۰ تا ۲۰ سال تشکیل می دهند و تعدادی از نوجوانان زیر ۱۰ سال نیز در میان آنها دیده می شود.

۵۱۲ مصدوم در کل کشور ، حوادث چهارشنبه سوری

نامداری اظهارداشت: از والدین درخواست می کنیم با جدیت مراقب فرزندان خو د باشند تا در ساعات باقیمانده از چهارشنبه آخر سال اتفاق ناگواری جهت فرزندانشان رخ ندهد.

رئیس مرکز فوریتهای پزشکی استان قزوین یادآورشد: ۴۰ دستگاه آمبولانس در استان مستقر شده است و در آماده باش کامل است و در شهرهای بزرگ واحدهایی در میادین مهم مستقر شده است است تا در صورت بروز اتفاق به یاری مصدومان بشتابند.

كوليوند، مدیر اورژانس کشور گفت: تعداد مصدومين چهارشنبه سوری تاكنون ۵۱۳ نفر در كل كشور بوده است.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، یک نوجوان که از ناحیه چشم بشدت اسیب دیده جهت مداوا ببه پایتخت کشور عزیزمان ایران اعزام شده است و تخلیه چشم نوجوان ۱۴ ساله قزوینی بر اثر مصدومیت به علت انفجار مواد محترقه هنوز قطعی نیست.

شمار مصدومان در کرمانشاه به ۲۳ نفر رسید/ مصدومیت ۲ زن

۵۱۲ مصدوم در کل کشور ، حوادث چهارشنبه سوری

صائب مدرسی در گفتگو با مهر، اظهار داشت: آمار مصدومان چهارشنبه آخر سال در استان کرمانشاه به ۲۳ نفر رسید.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه افزود: ۸ نفر از مصدومان خوابیدن شدند و یک قطع عضو نیز داشتیم.

وی تعداد مصدومان سرپایی را ۸ نفر اعلام کرد و گفت: ۷ نفر از مصدومان تحت نظر هستند.

مدرسی آمار مصدومان شهر کرمانشاه را ۲۱ نفر اعلام کرد و گفت: ۲ نفر در کنگاور مصدوم شدند.

وی گفت: ۲۱ نفر از مصدومان مرد هستند و ۲ نفر نیز زن هستند، ۳ نفر از مصدومان با آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان انتقال یافته شدند.

آمار مصدومان چهارشنبه سوری در آذربایجان غربی به ۸۵ نفر رسید

باقر بهرامی در گفتگو با مهر گفت: تا ساعت ۲۰ امشب آخرین آمار مصدومان حوادث چهارشنبه سوری در استان به ۸۵ نفر رسید افزود: از این تعداد مصدومان ۳۸ نفر مربوط به امشب است.

وی با بیان اینکه کل آمار از اول اسفندماه تاکنون ۸۵ مصدوم است عنوان کرد: بیشترین مصدومین در رده سنی ۱۰الی ۲۵ سال است.

بهرامی با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون مورد فوتی نداشتیم اضافه کرد: آخرین آمار مصدومان ساعت ۲۱ امشب قطعی و اعلام خواهد شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی گفت: از این تعداد ۷۹ نفر مرد و ۶ نفر زن بوده اند و یک نفر نیز قطع عضو داشته ایم.

کودک ۵ ساله شاهرودی از ناحیه چشم مصدوم شد

سرهنگ مجتبی اشرفی در گفتگو با مهر، ضمن اشاره به مصدومیت کودک پنج ساله در شاهرود، بیان کرد: این کودک در شهرک پردیس مورد اصابت ترقه قرار داده شد و به بیمارستان امام حسین(ع) انتقال یافته شد.

وی افزود: خوشبختانه شاهد اتفاق دیگری تا این ساعت از شب چهارشنبه آخر سال نیستیم و امنیت کامل در سطح شهرستان برقرار است.

فرمانده انتظامی شاهرود گفت: پلیس با حضور در معابر شهری در برقراری امنیت اهتمام خاص ای دارد تا شب های منتهی به سال نو به کام شهروندان تلخ نشود.

اشرفی تاکید کرد: در روز چهارشنبه آخر سال دوری از رفتارهای پرخطر مانند استفاده از ترقه و مواد آتش زا متاسفانه هر سال ده ها نفر را در سطح کشور راهی بیمارستان ها می کند که خانواده ها باید به این پدیده عنایت خاص داشته باشند.

گفتنی است تنها پدیده انتظامی قابل ذکر در شاهرود وجود ترافیک نیمه سنگین در محدوده خیابان تهران، میدان جمهوری، میدان امام و ۲۲ بهمن است.

مصدومیت نوجوان ۱۳ ساله بر اثر انفجار در اصفهان

غفور راستین در گفت و گو با مهر در خصوص حوادثی که تاکنون در شب چهارشنبه سوری در اصفهان رخ داده هست، اظهار داشت: ساعتی پیش، یک مورد انفجار ترقه گزارش شد که در این اتفاق یک نوجوان ۱۳ ساله از ناحیه دست و صورت آسیب دید و به بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان انتقال یافت.

وی افزود: این در حالی است که در دو شب گذشته هم یک نوجوان ۱۶ ساله افغانستانی بر اثر انفجار ترقه در زیرزمین محل زندگی خود، مصدوم شد که باعث قطع دست وی و ۲۰ درصد سوختگی شد.

انفجار در بالکن یک منزل مسکونی در تهران/ ۲ نفر مصدوم شدند

به گزارش مهر، جلال ملکی در جمع خبرنگاران راجع به این اتفاق گفت: ساعت ۱۹:۰۵ انفجار در یک منزل مسکونی واقع در اتوبان تهران-کرج، خیابان اردستانی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله دو ایستگاه آتش نشانی در محل اتفاق اعزام شدند.

سخنگوی شرکت آتش نشانی ادامه داد: در محل مشاهده شد در محل بالکن یک ساختمان ۸ واحدی انفجاری رخ داده که تخریب جزئی نیز به همراه داشته است.

ملکی گفت: علت این انفجار کار با مواد محترقه بود که در نتیجه آن یک پسر و دختر زیر۲۰ سال مصدوم شدند.

وی تصریح کرد: مصدومان اتفاق بلافاصله تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل شدند.

مصدومیت ۲۱ نفر در حوادث چهارشنبه سوری همدان

عباس اولیاسمیع در گفتگو با مهر عنوان کرد: تا این لحظه ۲۱ نفر بر اثر حوادث چهارشنبه سوری در همدان مصدوم شده است اند.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته شهرستان های همدان و بهار بیشترین آسیب را به خود تخصیص داده شده است دادند، گفت: فوریت های پزشکی با همکاری نیروی انتظامی، آتش نشانی و هلال احمر در مسیرهای پرخطر قرار دارند و در صورت بروز هر گونه آسیب کارها پیش بیمارستانی انجام خواهد شد.

شمار مصدومین چهارشنبه آخرسال کردستان به ۳۸ نفر رسید

هومن قصری در گفتگو با مهر با اشاره به میزان مراجعان به مراکز درمانی استان کردستان در چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: تا این لحظه یعنی ساعت ۲۰ سی و هشت مصدوم به مراکز بهداشتی و درمانی سراسر استان کردستان مراجعه کرده اند.

وی ادامه داد: با توجه به تمهیدات صورت گرفته از سوی دانشگاه علوم پزشکی کردستان تمامی مراکز بهداشتی و درمانی امروز آماده پذیرش مصدومین احتمالی چهارشنبه آخرسال بودند.

وی با اشاره به اوضاع مراجعان در شهرستان های متفاوت استان کردستان عنوان کرد: بیمارستان توحید سنندج با پذیرش ۱۲ نفر بیشترین میزان مراجعان و مصدومین چهارشنبه آخر سال را داشته است.

یک نوجوان در کرج فوت شد/ مصدومیت ۱۷ نفر

مهدی مهرور در گفتگو با مهر، اظهار کرد: متأسفانه در جریان انفجار مواد محترقه یک نوجوان در کرج جان خود را از دست داد.

وی افزود: تاکنون حوادث چهارشنبه سوری در البرز ۱۷ مصدوم بر جای گذاشته است.

======

كوليوند، مدیر اورژانس کشور گفت: تعداد مصدومين چهارشنبه سوري تاكنون ۵۱۳ نفر در كل كشور بوده است.

پلیس پایتخت: تاکنون ۸ نفر دستگیر ، ۱ نفر فوتی (مربوط به اتفاق صبح خیابان مرتضوی) و ۸ نفر مصدوم داشته ایم.

واژه های کلیدی: حوادث | پزشکی | انفجار | نوجوان | مصدومان | مصدومیت | نوجوانان | استان کرمان | تعداد مصدومین | چهارشنبه سوری | چهارشنبه سوري

512 مصدوم در کل کشور ، حوادث چهارشنبه سوری

۵۱۲ مصدوم در کل کشور ، حوادث چهارشنبه سوری

دانلود

نویسنده : blogzz