بلاگز

گت بلاگز اخبار حوادث اعتراف به ۵۰ فقره دزدی ، جزییات دستگیری سارق حرفه‌ای در تهرانپارس

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس از دستگیری سارقی حرفه‌ای با بیش از ۵۰ فقره دزدی خبر داد.

جزییات دستگیری سارق حرفه ای در تهرانپارس/اعتراف به ۵۰ فقره سرقت

عبارات مهم : ماشین

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس از دستگیری سارقی حرفه ای با بیش از ۵۰ فقره دزدی خبر داد.

سرهنگ محمد قربان منصوری گفت: چندی پیش در پی اطلاع از دزدی لوازم ماشین به وسیله یکی از سارقان حرفه ای و جمع آوری اموال مسروقه در مخفیگاهش، تیمی از عوامل کلانتری جهت بررسی عنوان به محل اعزام شده است و متوجه شدند که متهم که بعد از سرقت، اموال مسروقه را در مخفیگاهش پنهان می کند.

وی با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضایی تیمی از عوامل کلانتری جهت دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاهش به محل اعزام شدند، گفت: همزمان با حضور عوامل کلانتری، خودروی سارق نیز وارد خیابان شد و ماموران این فرد را در یک عملیات ضربتی دستگیر و به مقر انتظامی انتقال یافته کردند.

اعتراف به ۵۰ فقره دزدی ، جزییات دستگیری سارق حرفه‌ای در تهرانپارس

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس با بیان اینکه در بازرسی از ماشین و مخفیگاه این فرد تعدادی از اموال مسروقه همچون پنل و ضبط خودرو، چراغ ماشین و … کشف و ضبط شد، گفت: همچنین متهم به طور کاملا حرفه ای دو پلاک سینی و جفت پلاک را فک کرده بود که ماموران موفق به شناسایی مسروقه بودن ماشین و شناسایی مالباخته آن در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران شدند.

منصوری گفت: متهم که در بازجویی انجام شده است به ۵۱ فقره دزدی ماشین و لوازم آن اقرار کرد و جهت تحقیقات زیاد در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس از دستگیری سارقی حرفه‌ای با بیش از ۵۰ فقره دزدی خبر داد.

مهر

واژه های کلیدی: ماشین | دستگیری | شناسایی | دستگیری سارق | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : blogzz